POLECAMY

Sprawdź, jak wykonać makijaż w stylu lat 70.

Sprawdź, jak wykonać makijaż w stylu lat 70-tych z Max Factor!
Sprawdź, jak wykonać makijaż w stylu lat 70.

W karnawale odważny makijaż i nonszalancka stylizacja są mile widziane! Przenieś się do barwnych lat 70. i baw się kolorami. Poznaj porady oficjalnej makijażystki Max-Factor Eryki Sokólskiej.

Dzieci kwiaty 

Uwielbiam odwołania do poprzednich dekad w modzie i w makijażu. Zabawa konwencją i łączenie elementów charakterystycznych dla trendów z przed lat przynosi zaskakująco nowoczesne efekty. Kolorowe kreski na powiekach to inspiracja makijażem dzieci kwiatów. 

fot. Max Factor

Pokochaj kolor 

Gdyby tylko dziewczyny w latach 70. miały dostęp do takich kosmetyków, jak Max Factor Masterpiece Liner! Jego końcówka pozwoli narysować zarówno cienkie, jak i grube kreski, a nowa gama kolorystyczna zachwyca modnymi kolorami – od turkusu po butelkową zieleń

Mocne podkreślenie

Zamiast mocno wytuszowanych rzęs, które wiodły prym w latach siedemdziesiątych, postawiłam na maskarę Max Factor False Lash Epic, która podkreśla rzęsy, ale ich nie skleja. Jej precyzyjna szczoteczka dociera do najkrótszych rzęs i daje efekt elegancko podkreślonego oka.


fot. MaxFactor

Nieoczywiste usta

Usta ombre były popularne pod koniec poprzedniego stulecia, wróciły w mniej kontrastowej wersji kilka sezonów temu i wciąż są super modne. Aby osiągnąć efekt przenikających się kolorów wybierz dwa wyraźnie różniące się od siebie odcienie i zmieszaj je na powierzchni ust. Metaliczne wykończenie trwałych pomadek Lipfinity nada całości wieczorowego charakteru! 

  • Max Factor, Masterpiece Liner 56,99zł
  • Max Factor, False Lash Epic Mascara 59,99zł
  • Max Factor, Miracle Liquid Illusion Foundation, 64,99zł
  • Max Factor, Creme Puff Blush, 44,99zł
  • Max Factor, Masterpiec Nude Pallette, 81,99zł
  • Max Factor, Lipfinity Lip Colour, 44.99zł

Podane ceny są  cenami rekomendowanymi.  Ostateczną cenę ustala sprzedawca w punkcie sprzedaży.

Więcej makijażowych inspiracji znajdziesz na kanale youtube marki MaxFactor!

Advertisement

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)