POLECAMY

Makijaż uwodzicielki

W takim makijażu nikt ci się nie oprze. Zobacz, na co zwrócić uwagę, aby wyglądać jak rasowa uwodzicielka.
Makijaż uwodzicielki fot. Medium

Długie rzęsy
Dodają spojrzeniu tajemniczości. Nie martw się, jeśli natura obdarzyła cię krótkimi i niezbyt gęstymi rzęsami Nowoczesne tusze to naprawią. Zawierają polimery osadzające się na końcach rzęs, przez co je wydłużają.

Cienkie rzęsy zagęści podwójna mascara: najpierw malujesz je bazą zwiększającą przyczepność tuszu, a potem nakładasz mascarę.

Grube, krótkie rzęsy są zwykle proste. Dla nich najlepsza jest mascara podkręcająca, która schnąc, obkurcza się i wywija włoski w górę.

Nasza rada:
Rysuj kreskę na górnej powiece. Nawet cienka, zrobiona kredką, optycznie wydłuża i zagęszcza rzęsy. Prowadź ją od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka, na krawędzi powieki. Najłatwiej to zrobić, malując tuż nad rzęsami malutkie kropki, a potem łącząc je jedną linią.

Zmysłowe usta
Gładkie, świeże, mocno zaróżowione, pełne – zachęcają do pocałunku. By mieć takie usta, zrób masaż z peelingiem. Nałóż na nie odżywczy krem i codziennie przez minutę masuj miękką szczoteczką. Pobudzisz przepływ krwi, co odżywia naskórek.

Właśnie w taki sposób działają szminki powiększające usta. Po nałożeniu czuje się lekkie mrowienie – to znak, że uruchomił się mechanizm ujędrniający. Szminka pobudza wzrost kolagenu, przez co z czasem usta nabierają wypukłości. Efekt pełniejszych ust uzyskasz też, używając nawilżających szminek z połyskiem.

Nasza rada:
Jeśli masz „płaskie” usta, posłuż się makijażową sztuczką. Obrysuj kąciki konturówką o odcień ciemniejszą od szminki. Na środek górnej i dolnej wargi połóż błyszczyk. Staną się optycznie wypukłe.

Testujemy błyszczyki - sprawdź, który okazał się najlepszy!


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)