Makijaż prosto z wybiegu - Dior Backstage Stories

Makijaż z pokazów domu mody Dior jest niesamowicie inspirujący i wyrafinowany. Opiera się na wiedzy i umiejętnościach profesjonalnych wizażystów. Najlepszej jakości produkty makijażowe pozwalają na stworzenie równie spektakularnych efektów, co kreacje prosto z wybiegów.
/ 18.04.2013 06:45

Makijaż z pokazów domu mody Dior jest niesamowicie inspirujący i wyrafinowany. Opiera się na wiedzy i umiejętnościach profesjonalnych wizażystów. Najlepszej jakości produkty makijażowe pozwalają na stworzenie równie spektakularnych efektów, co kreacje prosto z wybiegów.

Makijaż prosto z wybiegu - Dior Backstage Stories

fot. materiały prasowe

Backstage Stories łączy profesjonalizm i kreatywność makijażu Dior ze stylem rozpoznawalnym na całym świecie. Najlepsi wizażyści i wysokiej klasy produkty pozwolą każdej kobiecie poczuć atmosferę jak za kulisami pokazów mody.

Aby nauczyć się odtwarzać perfekcyjny makijaż z pokazów mody, poznaj sekrety wizażystów Dior i profesjonalne produkty.

CERA - Blask, świetlistość, nieskazitelność

Naturalna, świeża i promienna cera modelek jest znakiem rozpoznawczym pokazów mody Dior. 

Makijaż prosto z wybiegu - Dior Backstage Stories

fot. materiały prasowe

Ciesz się piękną i nieskazitelną cerą. Pokaż swój naturalny blask dzięki kultowemu podkładowi wizażystów, Diorskin Nude. Efekt „nagiej” skóry inspirowany jest blaskiem prosto z pokazów. Diorskin Nude nadaje cerze świeżość i poczucie komfortu, jakby skóra przed chwilą została spryskana kropelkami świeżej wody. 

Urzekająca świeżość i wymodelowana kości policzkowe – te atuty charakteryzują ikony modelingu obecne na pokazach Dior. Podkreśli je ożywiający cerę róż Rosy Glow. Aby uzyskać naturalny i świeży wygląd cery, nakładamy róż Rosy Glow w formie koła na wypukłych częściach kości policzkowych.

Rozświetlacz Skinflash pozwoli cerze nabrać blasku w każdym świetle. Jego perłowe pigmenty silnie odbijają światło, a składniki wygładzające wzmacniają promienność skóry. 

Porada Backstage
Aby cera nabrała blasku w każdym świetle, nakładamy Skinflash małymi punktami w pięciu kluczowych miejscach twarzy: kości policzkowe, nos, podbródek, zagłębienie pod nosem i łuk brwiowy. Aby wzmocnić efekt koloru, po aplikacji Rosy Glow, ponownie muśnij policzki pudrem.

OCZY - Spektakularne rzęsy, magnetyczne spojrzenie

Za kulisami, artyści makijażu podkreślają look modelek Dior poprzez perfekcyjny makijaż smoky i wydłużone rzęsy. 

Makijaż prosto z wybiegu - Dior Backstage Stories

fot. materiały prasowe

Mascara Diorshow Extase powstała w wyniku inspiracji produktami stosowanymi za kulisami pokazów mody. Rzęsy natychmiast zyskują objętość i są silniejsze. Wyjątkowa warstwowa szczoteczka daje wyjątkowy efekt pogrubienia.

Mascara Diorshow Iconic Overcurl to produkt dający spektakularne rezultaty. Efekt ekstremalnego podkręcenia powstaje za sprawą charakterystycznie zakrzywionej szczoteczki i formuły z polimerami K. Twoje rzęsy każdego dnia będą hipnotyzować i przykuwać spojrzenia tak samo rzęsy modelek na wybiegu.

Porada Backstage
Aby wzmocnić efekt uzyskany mascarą Diorshow Iconic Overcurl lub Diorshow Extase i zwiększyć jej trwałość, najpierw nałóż Diorshow Maximizer. To bogata w ekstrakty białek sojowych baza pod maskarę wydłuża i podnosi rzęsy. 
Aby podkreślić spojrzenie nanosimy Diorshow Liner Waterproof małymi punktami u podstawy rzęs, od wewnętrznej części oka na zewnątrz.

USTA - Ubierz usta w kolory prêt-à-porter prosto z pokazu mody

Kolory, które pojawiają się na pokazach wyznaczają nowe trendy, a pomadki to ulubienice wybiegów, które są nieodzowne za kulisami.

Makijaż prosto z wybiegu - Dior Backstage Stories

fot. materiały prasowe

Dior Addict Lipstick i Dior Addict Extrême, to wspaniałe, modne dodatki od Dior. Addict Lipstick to pomadka prêt-à-porter, która ubiera usta w wibrujący kolor i spektakularny blask. Dior Addict Extrême z jeszcze większą siłą wyraża uwielbienie dla kolorów: oszałamiająca paleta odcieni, dzięki którym usta będą jak u modelek tuż przed pokazem.

Dior Addict Lip Maximizer to produkt, który nada Twoim ustom pełny, a zarazem naturalny wygląd. Połączenie świetlistych barw i aktywnego kolagenu daje spektakularne efekty.

Porada Backstage
Aby nadać ustom pełniejszy wygląd, nanosimy Lip Maximizer jako bazę, przed nałożeniem wybranej pomadki.   

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)