Jak wygląda makijaż permanentny brwi? Zobaczcie zdjęcie przed i po zabiegu!

Przekonajcie się, jak niezwykły efekt daje permanentny makijaż brwi metodą włoskową. My jesteśmy zachwycone!
Agata Bernaciak / 19.10.2017 12:30

Makijaż permanentny brwi to zabieg, na który decyduje się niemal każda kobieta narzekająca na ich kiepski wygląd. Dlaczego? Bo dzięki pięknym, zagęszczonym brwiom poprawiamy wygląd całej twarzy! Jesteś ciekawa, na czym dokładnie polega? Koniecznie obejrzyj nasze video i przekonaj się, jak niesamowite daje efekty!

Wszystko, co powinnaś wiedzieć o makijażu permanentnym!

Na czym polega makijaż permanentny brwi?

Makijaż permanentny brwi to technika make-upu polegająca na wprowadzeniu do skóry pigmentu za pomocą jednorazowych, sterylnych igieł. Zabieg jest wykonywany w miejscowym znieczuleniu. Możemy wyróżnić w nim kilka etapów:

1. Wywiad zdrowotny

W jego trakcie pacjentka wypełnia ankietę, w której odpowiada na pytania dotyczące jej stanu zdrowia. To ważne, bowiem zabieg nie może być wykonywany w trakcie ciąży, karmienia piersią oraz u osób cierpiących na infekcje wirusowe, grzybicze, bakteryjne lub chorujących na cukrzycę czy choroby nowotworowe. Przeciwwskazaniem jest także zażywanie leków rozrzedzających krew i leków sterydowych.

2. Znieczulenie miejscowe

Jest wykonywane za pomocą naniesienia kremu zawierającego lidokainę.

3. Rysunek docelowego kształtu brwi na skórze

W jego trakcie osoba wykonująca makijaż koryguje naturalny kształt brwi, który często jest asymetryczny. W trakcie rysunku, wraz z klientką, podejmowana jest decyzja o ostatecznym, minimalizującym defekty natury wyglądzie brwi.

4. Przygotowanie narzędzi potrzebnych do zabiegu

5. Aplikacja barwnika

W tym przypadku redaktorka zdecydowała się na makijaż permanentny metodą włoskową. Dlaczego? Ponieważ wygląda najbardziej naturalnie, a problemem był nie kiepski kształt brwi, a jedynie przerzedzenie włosków.

Makijaż permanentny brwi może ci poważnie zaszkodzić!

Co jeszcze powinnaś wiedzieć o makijażu permanentnym brwi?

Każdy zabieg jest wykonywany minimum dwukrotnie - drugi powtarza się po upływie około 3-4 tygodni. Dzięki temu makijaż permanentny dłużej się utrzymuje, a klientka ma pewność, że wybrany kolor nie odbarwi się do sinego lub czerwonego (kolor jest dobierany w zależności od typu urody kobiety i w tej kwestii trzeba zaufać osobie wykonującej makijaż - to ona najlepiej będzie wiedziała, jaki kolor się sprawdzi).

Cena makijażu permanentnego brwi waha się w granicach od 700 do 1400 złotych. Jeśli chcesz zdecydować się na ten rodzaj make-upu, nigdy nie korzystaj z najtańszych ofert! Makijaż permanentny bardzo łatwo jest popsuć, a źle wykonany można usunąć jedynie laserowo (co bardzo boli i jest kosztowne).

Więcej na temat makijażu permanentnego brwi:
Twoje brwi wymagają korekty? Ten problem rozwiąże makijaż permanentny!
A miało być tak pięknie! Co zrobić, gdy nie jesteś zadowolona z permanentnych brwi?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)