Makijaż naturalny Beaty Ścibakówny (foto!)

Czy makijaż typu "nude" zarezerwowany jest tylko dla nastolatek i "dwudziestek"? Czy kobiety 40+ mogą malować się delikatnie i naturalnie? Beata Ścibakówna i jej perfekcyjny make-up to dowód na to, że tak! Odpowiednio wykonany makijaż zawsze podkreśli to co w kobiecie najpiękniejsze.

Beata Ścibakówna - aktorka filmowa i teatralna. Prywatnie - żona cenionego aktora i aktywnego seniora - Jana Englerta. Na wiosnę przekonuje nas do makijażu naturalnego, który uwypukli walory kobiecej urody. Jakie kosmetyki poleca dojrzałym kobietom? Jak sama w nich wygląda? Mimo że dopiero przekroczyła czterdziestkę, kwestie dojrzałej urody nie są jej obce.

Zobacz też: Makijaż permanentny - wszystko co musisz wiedzieć

Sieć Natura Drogerie

Beata Ścibakówna - makijaż typu "nude" /fot. Sieć Natura Drogerie

Jako aktorka zawsze musi wyglądać nienagannie. Nie jest tajemnicą, że dojrzałość jest wymagającą panią nawet dla osób, które muszą błyszczeć przykładem. W przypadku Pani Beaty na nic zdadzą się wymówki, że ma w domu starszego od siebie męża, że może wzrok już nie ten... Nie tym razem, nie ten pan! Żona Jana Englerta musi wyglądać perfekcyjnie!

Beata Ścibakówna

Delikatny makijaż wykonano kosmetykami marki Kobo z kolekcji "True" na wiosnę i lato 2012 /fot. Sieć Natura Drogerie

Zobacz też: Pastelowy makijaż - trendy 2012

Wiosna za chwilę rozkwitnie feerią mocnych barw a Beata Ścibakówna decyduje się na pełną delikatność. Nie znaczy to, że występuje saute. Po prostu wybiera niewidoczny make-up. Czy podoba Wam się taki wizerunek aktorki? Na prezentowanej sesji zdjęciowej widzimy Beatę Ścibakównę z makijażem typu "nude" wykonanym kosmetykami marki Kobo z kolekcji "True" na wiosnę i lato 2012.

Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówna na profesjonalnej sesji zdjęciowej wygląda pięknie /fot. Sieć Natura Drogerie

Beata Ścibakówna nie tylko na sesji zdjęciowej wyglądała pięknie. Na konferencji prasowej dedykowanej kosmetykom Kobo, jako twarz tej polskiej marki również prezentowała urodę godną pozazdroszczenia. Jak sama mówi jednym z powodów dla których zdecydowała się użyczyć swojego wizerunku był fakt, że testowane przez nią pudry, tusze, pomadki delikatnie podkreślały urodę w stylu "no make-up "(bez makijażu), a zarazem wykazywały się dużą odpornością na czynniki zewnętrzne.

Zobacz też: Makijaż naturalny w wersji gwiazdorskiej (foto!)

Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówna podczas konferencji prasowej Kobo /fot. Izabela Koptoń-Ryniec/modnaseniorka.pl

- "Kosmetyków tych zaczęłam używać w warunkach ekstremalnych.  Były ze mną na planie filmowym, na scenach teatrów polskich i zagranicznych, na nartach i po nich. Nie musiałam z puderniczką biegać do lustra i sprawdzać czy świeci mi się nos. On się naprawdę nie świecił!" Pani Beata podkreśliła również, że są to polskie kosmetyki w bardzo przystępnych cenach.

Zobacz też: Makijaż pomarańczowy - hit sezonu!

Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówna na żywo w perfekcyjnym makijażu prezentowała się świetnie /fot. Izabela Koptoń-Ryniec/modnaseniorka.pl

Na pytanie prowadzącego – Bartłomieja Jędrzejaka (dziennikarza TVN) czy taki make-up bez make up'u nie zajmuje przypadkiem więcej cennych minut odpowiedziała: - "To co ja uważam za makijaż bez makijażu zabiera zdecydowanie więcej czasu, niż taki prawdziwy make-up, kiedy nałoży się np. zielony cień i czerwoną szminkę".

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/6 lat temu
Kurczę lobię takie makijaże typu no make up ale to jest sztuka, moja koleżanka to potrafi idealnie ale z tego co pamiętam to naczytała się trików z albumu Pałac Kolorów, który faktycznie robi wrażenie.
/7 lat temu
pięknie :)
/7 lat temu
Babka ma swoje lata, a wygląda rewelacyjnie!