POLECAMY

Makijaż naturalny

Makijaż naturalny, makijaż typu nude, no make-up, nude look... Wszystkie te określenia opisują makijaż, który sprawia wrażenie jakby go wcale nie było. Po co wykonywać makijaż, którego nie widać? Podkreślisz nim swoje naturalne piękno, zatuszujesz drobne niedoskonałości i sprawisz, że twarz będzie wyglądać młodo, świeżo, lekko i promiennie. Zobaczcie naturalne makijaże w naszej galerii. Który makijaż wybrałybyście dla siebie?

Makijaż naturalny
Na pierwszy rzut oka wydaje się, że twarz jest bez makijażu, ale jak się dobrze przyjrzysz zobaczysz czarna kreskę na górnej powiece, delikatne cienie i róż na policzkach
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/2 lata temu
makijarz byl zbyt malo estetyczny ,perfeknji zadnej ,kolor paznokci nie odpowiadal nie doklanie rozprowadzenie i to tylko w jednym kolorze na kosciach policzkowych rozu twarz mim tego koloru byla oalna co bym prpponowala zatuszenie bokow policzkowch tym kolorem a dodala bym brazuw odcieniu brzoskwinowym co by bylo swiezoscia i pomadka na ustach w odcienu jasnobrzoskwiniowego berzu paznokcie w tym kolorze dla kobiet i niebieskich oczach wyregurowanie brwi a na duzy nos odcien lekkiego brzoskwiniowego brazu konce usszow w odcieniu brzoskwini co podkreslaja swiezpsctwrzy przy krotkich wlosach ..
/3 lata temu
Ja robie sobie codziennie cienka kreske i tuszu uzywam. Znalazlam taki tusz wonderfull zloty, moje rzesy fajnie sie odzywily dzieki niemu:)
/4 lata temu
Najlepszy makijaż naturalny może szybko zrobić, ograniczając ilość stosowanych kosmetyków. Dużą popularnością cieszą się kosmetyki organiczne.
POKAŻ KOMENTARZE (1)