makijaż na Studniówkę, studniówka makijaż, studniówka 2013 fot. FREE

Makijaż na Studniówkę

Olśnij wszystkich znajomych ze szkoły swoim pięknym wyglądem. Na tak ważną imprezę warto mieć odpowiedni makijaż
Barbara Łabuć / 30.09.2016 13:56
makijaż na Studniówkę, studniówka makijaż, studniówka 2013 fot. FREE

Makijaż na Studniówkę powinien być subtelny. Nie oznacza to jednak, że jesteś skazana tylko na klasykę - czerwone usta czy oczy pomalowane brązowym cieniem. Zachęcamy do drobnych eksperymentów!

Makijaż na Studniówkę, jaki dla Ciebie przygotowaliśmy, opiera się na połączeniu subtelnych pastelowych odcieni i można było go zobaczyć na pokazie Azzaro. Jest delikatny i podkreśli romantyczną stronę Twojej natury. Nie oznacza to jednak, że będzie bez wyrazu - kolor liliowy zdecydowanie przykuwa uwagę.

Pamiętaj! Zimne, pastelowe odcienie podkreślają wszelkie zasinienia i w efekcie mogą sprawić, że cera będzie wyglądała na poszarzałą. Mamy prosty sposób na to, aby tego uniknąć - wystarczy dodać jej blasku rozświetlaczem lub podkładem rozświetlającym.Jak zrobić subtelny makijaż na Studniówkę krok po kroku?

1. Na twarz nałóż bazę pod makijaż - wtedy makijaż przetrwa w nieskazitelnym stanie przez całą Studniówkę. Wyrównaj koloryt cery rozświetlającym podkładem. Niedoskonałości zamaskuj korektorem. Utrwal całość sypkim pudrem.
2. W zagłębieniu powieki nałóż cień w kolorze w kolorze jasnej zieleni. Ruchomą część powieki pomaluj liliowym cieniem.
3. Dolną powiekę również zaznacz liliowym cieniem.
4. Linię wodną pomaluj białą kredką.
5. Teraz kolej na róż w odcieniu pudrowego różu. Zacznij go rozprowadzać od skroni (tak, aby częściowo pokryć zewnętrzną stronę powieki) i narysuj kształt liczby 3. Uważaj tylko, żeby nie przesadzić z nadmiarem kosmetyku.
6. Usta podkreśl bezbarwną pomadką

Tagi: makijaż