POLECAMY

Makijaż imprezowy

Każda z nas marzy o makijażu, który przetrwa każdą imprezę do rana w niezmienionej idealnej postaci.
Makijaż imprezowy

Makijaż imprezowy nie jest łatwo wykonać. Wymaga dobrze przygotowanej cery. Zawsze zaczynamy od umycia twarzy mleczkiem odpowiednim do rodzaju naszej skóry. Następnie oczyszczamy twarz stosując peeling. Dzięki niemu pozbywamy się nadmiaru martwego naskórka. Po takim zabiegu nasza cera jest dużo gładsza.

Kupiony nowy kosmetyk wypróbujcie kilka dni wcześniej, by sprawdzić, jak reaguje na niego cera, by przed samą imprezą uniknąć niespodzianek. Na oczyszczoną twarz wcieramy tonik i kładziemy nawilżający krem, który odpowiednio nawilży naszą skórę przed położeniem podkładu. Nie zapominajmy także o oczach, im też się przyda pomoc. Stosujmy specjalny krem, a w przypadku zmęczonych oczu można przyłożyć na sekundę kostkę lodu, co poprawi krążenie krwi. Tak przygotowaną twarz możemy zacząć upiększać.

Rajski makijaż

Zobacz także: Makijaż karnawałowy

Bardzo modny jest ostatnio makijaż mieniący się tysiącem kolorów. Oczy wyglądają zmysłowo. Jest idealny dla osób, które wróciły z wakacji i piękna opalenizna jeszcze nie zdążyła zejść. Oczy malujemy cieniami połyskującymi. Stosujemy cienie biorąc przykład z kwiatów, bo w naturze najpiękniej tylko kwiaty potrafią dobrać kolory, np. irysy. Fiolet z żółtym pięknie prezentuje się na oczach. Do tego można dodać trochę zieleni i już mamy rajskie oczy. Policzki muśniemy opalizującym pudrem, usta podkreślimy lekkim błyszczykiem i jesteśmy gotowe do wyjścia.

Makijaż kontrastowy dla odważnych

Taki makijaż nadaje się tylko i wyłącznie na wieczorne wyjście. Dzięki niemu możemy zachwycić wyrazistym spojrzeniem. Stosujemy połączenie przeciwstawnych barw. Za podstawę makijażu weźmy czerń, do niej wszystko pasuje, np. róż, fiolet, zieleń lub złoto. Na koniec możemy położyć na górną powiekę przy linii rzęs eyeliner w wybranym kolorze, co ostatnio jest bardzo modne. Taka połyskująca kreska nad rzęsami rozświetli każdy makijaż. Policzki zaznaczamy lekkim różem, usta pociągamy błyszczykiem i możemy oczarować cały świat.

Kocie oczy

Koci makijaż pięknie prezentuje się wieczorową porą. Takim spojrzeniem możesz uwodzić. Oczy podkreślamy ciemnymi cieniami wyprowadzając cień lekko na zewnątrz po skosie w kierunku skroni. Naszym podstawowym cieniem jest czerń, szarość lub czekoladowy brąz. W zależności od barw w harmonijny sposób dobieramy kolory stosując jaśniejsze cienie malując środek powieki i najjaśniejsze malując wewnętrzny kącik oka. Dobrze jest też zastosować czarny eyeliner na górnej powiece wzdłuż rzęs. A żeby jeszcze bardziej podkreślić koci kształt oka, malujemy czarną kredką dolną powiekę nad linią rzęs. Takiemu spojrzeniu nikt się nie oprze.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)