POLECAMY

Jaki makijaż do pracy będzie najlepszy? Przekonaj się i zobacz, jak go zrobić!

Podpowiadamy, jaki rodzaj makijażu doskonale się sprawdzi w pracy. Nasza makijażystka pokaże ci, jak go wykonać krok po kroku!

Makijaż do pracy stanowi dla wielu kobiet spore wyzwanie. Dlaczego? Bo nie każda z nas umie ocenić, czy jego wykonanie jest wystarczająco delikatne i dokładne lub czy dobrane kolory nie są zbyt wulgarne. Jeśli nie wiesz, jak pomalować się do pracy, zobacz koniecznie nasze video! Makijażystka Colette Gabrysiak podpowie ci, w jaki sposób wykonać makijaż do pracy biurowej.

Jak wykonać makijaż do pracy? Instrukcja krok po kroku

Wbrew pozorom makijaż do pracy jest dość prosty i będzie w stanie wykonać go nawet początkująca osoba. Wszystko dlatego, bowiem opiera się na neutralnych kolorach, a te do wymagających nie należą. Jesteś ciekawa, jak go zrobić? No to zaczynamy!

Krok pierwszy - nałóż bazę pod cień do powiek i podkład z pudrem

W ten sposób ukryjesz niedoskonałości skóry i wyrównasz jej koloryt. Baza pod cień do powiek sprawi, że ten nie będzie się rozwarstwiał.

Krok drugi - nałóż na powieki cielisty cień

To doskonała baza pod ciemniejszy cień do powiek. Dzięki temu prostemu zabiegowi łatwiej będzie ci nałożyć kolejne warstwy koloru.

Krok trzeci - nałóż na załamaniu powieki jasnobrązowy cień

Doda spojrzeniu wyrazistości i głębi. W związku z tym, że robisz makijaż do pracy, odcień brązu nie może być zbyt ciemny - w przeciwnym wypadku z makijażu dziennego powstanie... wieczorowy.

Krok czwarty - na całą powiekę nałóż perłowy cień w odcieniach beżu

Rozświetli spojrzenie i będzie pięknie mienił się na słońcu.

Krok piąty - na zewnętrzną część powieki nałóż ciemnobrązowy cień

Teraz nadszedł czas na dodanie pazura i wyrazistości. Uważaj, by nie przesadzić!

Krok szósty - wytuszuj rzęsy

Dodasz spojrzeniu zalotności!

Krok siódmy - nałóż puder matujący na dolną powiekę

Puder matujący przygotuje dolną powiekę na przyjęcie koloru i wyrówna jej powierzchnię. Dzięki temu cień nie będzie osadzać się w załamaniach skóry.

Krok ósmy - podkreśl dolne powieki jasnobrązowym cieniem

Ten delikatny akcent uspójni cały makijaż.

Krok dziewiąty - podkreśl kąciki oczu perłowym cieniem

To nasz ulubiony trik makijażowy! Perłowy cień w kącikach oczu rozświetli cały makijaż do pracy. Raz spróbujesz i już zawsze będziesz tak robić!

Krok dziesiąty - wytuszuj dolne rzęsy

Zniweluje to oznaki zmęczenia i sprawi, że oczy będą wydawały się większe.

Krok jedenasty - podkreśl brwi cieniem

Wszystko w celu ukrycia ich niedoskonałości. Niestety nie wszystkie kobiety natura obdarowała gęstymi i ciemnymi brwiami.

Krok dwunasty - wykonturuj rysy twarzy bronzerem i rozświetlaczem

Zobacz, jak robi to nasza makijażystka! Efekt jest zdumiewający!

Krok trzynasty - pomaluj usta morelowym błyszczykiem

Ostatni element, o który powinnaś zadbać. Postaw na szminki lub błyszczyki w neutralnych kolorach, które delikatnie podkreślą naturalny kształt ust.

Jaki makijaż do czarnej sukienki? Podpowiadamy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 miesiące temu
Myślę, że wypróbuje ten makijaż, na co dzień nie maluje się mocno, zawsze najważniejszy był dla mnie wyrównany kolor skóry, udało mi się taki osiągnąć dopiero kiedy koleżanka poleciła mi wypiekany podkład proto-col, już po pierwszym użyciu wiedziałam, że to jest to, a moja skóra już zawsze jest w równym kolorze :)