POLECAMY

Makijaż dla panów

Kosmetyki dla panów cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Mężczyźni zaczynają dbać o siebie, odwiedzając od czasu do czasu kosmetyczkę, stosując kremy, maseczki i kosmetyki pielęgnacyjne.
Makijaż dla panów

Czasy, kiedy panowie nie wiedzieli, do czego służy zalotka minęły. Kwestie poprawy urody już nie zostawiają tylko swoim partnerkom. Sami zaczynają sięgać po kosmetyki tuszujące drobne niedoskonałości. Przypudrowanie noska nie jest już zniewagą dla panów, tylko kwestią dobrego wyglądu przez cały dzień. Stworzona została nawet specjalna linia kosmetyków dla mężczyzn.

Panowie malują sobie paznokcie bezbarwnym lakierem, usta pomadką bezbarwną, używają pudru matującego, regulują brwi i depilują całe ciało. Jednym z kosmetyków, którego zaczynają używać panowie, to podkład, inaczej mówiąc puder w kremie.

Jak stosować podkład

Jeżeli nałożysz go za dużo, otrzymasz efekt tapety, a wygląda to bardzo sztucznie. Pamiętaj o dobraniu odpowiedniego koloru do twojej cery. Nakładaj podkład na twarz w świetle dziennym, tak, by nie pozostawić smug, szczególnie na czole, przy linii włosów oraz blisko uszu. Uważaj na brwi, usta i miejsca, gdzie masz zarost, puder wchodzi bowiem w zagłębienia i powstają plamki. Jak już do tego dojdzie usuń podkład z brwi i ust za pomocą wilgotnych chusteczek. Panowie nie są przyzwyczajeni do tego, że mają coś na twarzy. Dlatego muszą się odzwyczaić od nawyku wycierania jej rękami lub koszulą. Podkład pomaga wyrównać koloryt skóry i zasłonić ewentualne wypryski, nadaje twarzy świeży, promienny wygląd. Zachęcam Panów do jego stosowania.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/9 lat temu
chlopy to prozne istoty.....po co im makijaz...no po co..juz po balu...czas..dospiewajcie sami......oooooo
/9 lat temu
to straszne! Mężczyźni wymierają
/9 lat temu
a ja uważam że można trochę "podreperować" płeć brzydką ;)
POKAŻ KOMENTARZE (1)