Makijaż Aperol Spritz fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Makijaż Aperol Spritz - jak go wykonać?

W połowie lata jesteśmy już zazwyczaj trochę opalone, nie bójmy się więc sięgnąć po najmodniejszy odcień tego sezonu!
Małgorzata Machnicka / 09.08.2019 16:55
Makijaż Aperol Spritz fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Wystarczy w piątkowe popołudnie przejść się ulicami Warszawy, żeby wiedzieć, co w tym sezonie powinno gościć w naszych kieliszkach: Aperol Spritz - słynny włoski drink na bazie prosecco i Aperolu w kolorze zachodzącego, letniego słońca.

Tak naprawdę nie wiadomo dlaczego w ostatnich miesiącach tak zyskał na popularności - my wiemy jedno - jego kolor na pewno współgra z najważniejszymi trendami w makijażu na lato 2019.

Niedawno pisałyśmy o modnej koloryzacji ginger peach, której podstawą są oranżowe odcienie. Teraz to makijażyści postanowili skorzystać z tych płomiennych kolorów, które jednoznacznie kojarzą się z latem. Z latem, za którym już wkrótce będziemy tęsknić!

Jak wygląda makijaż w kolorze Aperol Spritz?

Kolorem przewodnim jest kolor pomarańczowy, ale z całej szerokiej palety - korzystajmy zarówno z tego gorącego, niemal rozpalonego do czerwoności, jak i zgaszonego, bardziej słomkowego, brzoskwiniowego.

Oranżowe mogą być powieki, usta albo policzki - wybór należy do ciebie. Możesz też zaszaleć - niech pomarańczowe będzie wszystko! Z naszego doświadczenia powiemy, że oranżowy róż do policzków jest najbezpieczniejszy z całej trójki. Zadbaj o to, by miał w sobie połyskujące drobinki albo dodaj do niego odrobinę rozświetlacza.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Incredible eyes💚 . Когда Модель безумно вдохновляет, и образ складывается сам по себе 😍 @androsha55 ❤️ Макияж для души, ее и моей... прям сама себе завидую, какое удовольствие получаю от процесса и результата своей работы! Надеюсь и вы разделяете мой восторг и эстетику🥰 . #tominastudio #sashamakeup#glammakeup#beauty#girl#pretty#peachmakeup#sexymakeup#brownmakeup#визажистминск#макияжминск#вечерниймакияжминск#свадебныймакияжминск#вечерниймакияж#свадебныймакияж#обучениемакияжу#повышениеквалификациивизажистов#школамакияжа

Post udostępniony przez sasha_make_up (@sasha_make_up)

Komu pasuje pomarańczowy makijaż? 

Przede wszystkim ciepłym karnacjom. Kolor włosów jest raczej bez znaczenia, chociaż w doborze odpowiedniego koloru łatwiej mają szatynki i brunetki. 

Musisz pamiętać, że wszystkie pomarańczowe szminki podkreślają nieidealny kolor zębów. Jeśli nie możesz pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem, postaw na cienie do powiek.

Najlepiej będą komponowały się z piwnymi i zielonymi oczami. Nie musisz kupować całej paletki pomarańczowych cieni - wystarczy jeden. Aby uzyskać odpowiednią gradację, mieszaj go z matowymi beżami i metalicznym, złotymi cieniami.

Nie zapomnij o mocnym wytuszowaniu rzęs. Dla wzmocnienia efektu możesz dodać czarną kreskę na górnej powiece.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#inbeautmag via @jackcail

Post udostępniony przez INBEAUT MAGAZINE (@inbeautmag)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#inbeautmag via @shannonjjwilliams

Post udostępniony przez INBEAUT MAGAZINE (@inbeautmag)

Czytaj także: 
Collarbone bob to najnowsza wersja klasycznego boba
Paznokcie w kształcie szminki to hit! Skusisz się?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)