Magiczny makijaż jak z pokazu Louis Vuitton

Noworoczna impreza to znakomita okazja, aby wypróbować efektowny makijaż z wiosennego pokazu Louisa Vuittona. Poczujesz się jak primabalerina.
/ 20.12.2011 16:41
Jak wykonać makijaż jak z pokazu Louis Vuitton, radzi Tomek Kocewiak:

Porcelanowa cera 
Najważniejsza jest rozświetlająca baza, która wygładza cerę i dodaje jej blasku. Potem wystarczy już tylko lekko zmatowić strefę T transparentnym pudrem w kompakcie.

Romantyczne oko

Zacznij od nałożenia połyskliwego cienia w neutralnym kolorze na całą ruchomą część powieki. Kolejnym etapem jest przyklejenie sztucznych rzęs (im dłuższe, tym lepsze!). Na koniec starannie wytuszuj rzęsy i połącz je ze sztucznymi. Podkreśl brwi kredką, by dodać spojrzeniu głębi i tajemniczości.

Słodkie usta
Najlepszym uzupełnieniem tego nieco teatralnego makijażu będą usta pomalowane błyszczykiem w kolorze truskawkowego różu.

Ekstrarada! Czasami, żeby uniknąć przyklejania rzęs, lubię nakładać kilka warstw maskary oczywiście zawsze po wywinięciu rzęs zalotką. Moim sprawdzonym patentem na efekt sztucznych rzęs jest nałożenie regenerującej bazy, a po niej podkręcającej i wydłużającej rzęsy maskary Diora. Efekt murowany!