POLECAMY

Lifting bez skalpela w przerwie na lunch

Dowiedz się jak szybko i skutecznie odmłodzić skórę!
Lifting bez skalpela w przerwie na lunch fot. materiały prasowe
Wszyscy mamy apetyt na młody wygląd, który zapewnia nam lepsze samopoczucie i jest źródłem tak lubianych przez nas komplementów. Na szczęście współczesna kosmetologia oferuje coraz skuteczniejsze metody, aby przedłużyć i cofnąć efekty upływającego czasu. Spłycanie zmarszczek – naturalnie! Wygospodaruj pół godziny lub godzinę tygodniowo i skorzystaj z ultra nowoczesnej metody IQ LIFT® THERMAL. Zabiegi skutecznie pobudzają naturalne mechanizmy naprawcze skóry, poprawiają jej stan i spłycają zmarszczki. Efekty zobaczysz już tego samego dnia!

IQ LIFT THERMAL - jak to działa?

Warto podkreślić, że metoda działa nie tylko na skórę, ale także na mięśnie, które stanowią dla niej rusztowanie. Wzmocnione mięśnie i większa masa mięśniowa polepszają napięcie skóry i ją wygładzają. IQ LIFT ®THERMAL wykorzystuje potencjał i zdolności naszego organizmu do samoregeneracji. Wykonując zabiegi, wymuszamy na skórze i mięśniach w sposób naturalny uaktywnienie tych procesów. Potrójna siła liftingująca Metoda IQ LIFT ®THERMAL z żelazkiem przeciwzmarszczkowym polega na synergicznym działaniu fal radiowych, stymulacji Tens i lipodermologii. W pierwszej fazie zabiegu poddajemy skórę stymulacji Tens i lipodermologii. Masaż specjalistyczną sondą stymuluje zakończenia nerwowe i pobudza mięśnie do pracy, a tym samym je regeneruje. Lipodermologia aktywuje pracę układu limfatycznego i cyrkulację krwi wpływając na poprawę metabolizmu komórkowego, zwiększając ukrwienie i dotlenienie komórek skóry. Optymalizuje także przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry. W drugim etapie odczujesz odprężające ciepło dzięki energii fal radiowych. Wpływają one na wytwarzanie ciepła wewnątrz tkanek w wyniku czego dochodzi do zwiększenia ilości kolagenu, polepszenia gęstości skóry i wypełnienia zmarszczek. Ultra nowoczesna metoda polega na przyłożeniu wielopunktowej sondy do skóry, która daje efekt "sieci" i sprawia, że energia jest rozprowadzana równomiernie zapewniając widoczne efekty.
Prasujemy zmarszczki jeszcze skuteczniej! Zabiegi IQ LIFT ®THERMAL aktywują więc procesy regeneracyjne, które w efekcie dają szybkie i długotrwałe efekty liftingujące i wygładzające zmarszczki. Bezoperacyjny soft lifting polepsza owal twarzy, napięcie i koloryt skóry.

Dowiesz się więcej na: www.abacosun.pl. Weź udział w konkursie i wygraj kosmetyki Viviean oraz luksusową torebkę Mia Mia! Więcej na profilu FB.
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
ja robilam sobie taki zabieg pelleve w klinice estetica nova na ochocie i on chyba mniej wiecej na tym samym polega , nie znam sie ale tam sie jakos podgrzewa ta skore pod spodem w kazdym razie skora jest gladsza :)