Lekcja urody z Kingą Rusin

Kobieta sukcesu - dziennikarka, pisarka, prezenterka, producentka kosmetyków - jest dobrym wzorem stonowanej, atrakcyjnej elegancji i umiaru. Świetna inspiracja dla wszystkich biznesmenek…
/ 14.01.2008 15:28

Kobieta sukcesu - dziennikarka, pisarka, prezenterka, producentka kosmetyków - jest dobrym wzorem stonowanej, atrakcyjnej elegancji i umiaru. Świetna inspiracja dla wszystkich biznesmenek…

Naturalny urok
Kinga Rusin ma pogodną, świeżą twarz i wie, że taka obroni się sama. Delikatny makijaż oczu koncentrujący się na rzęsach, błyszczyk na ustach, zadbane podcięte włosy i elegancko wykończona cera to naprawdę wszystko, co wystarczy do stworzenia przyjemnego, kobiecego i godnego zaufania wizerunku. A czyż taki look nie odmładza?

Perłowy akcent
Połączenie jasno-różowych perłowych ust i połyskliwych powiek to sposób na nadanie naturalnemu wyglądowi bizneswoman wieczornego szyku. Nie razi, nie prowokuje, nie przeszkadza w rozmowie, a ładnie podkreśla wdzięk i świeżość, zwłaszcza przy sztucznym oświetleniu.

Z grzywą
Choć kojarzy się bardziej z uczennicą czy studentką, grzywka stała się już dzisiaj synonimem zadbanym kobiet sukcesu, które dbają o całą oprawę twarzy. Grzywka jest na swój sposób grzeczna i formalna, dodaje uroczego profesjonalizmu i przy rozpuszczonych włosach prezentuje się bardziej elegancko niż np. asymetryczny przedziałek.

Blask we włosach
Według najnowszych badań, sponsorowanych przez Panthene, mężczyźni chętniej umawiają się z kobietami o wspaniałych włosach niż dużych piersiach. Coś w tym jest, bo błyszczące, dobrze ułożone włosy to element seksapilu, ale też obietnica spolegliwości, perfekcjonizmu, dbałości o siebie. Nawet więc, jeśli tak jak Kinga Rusin, nie masz gęstych włosów, zawsze możesz podbić stawkę blaskiem i stylizacją. Nic tak nie zraża jak suche siano na głowie.

Złoto też błyszczy
A skoro już jesteśmy przy blasku, warto zwrócić uwagę na ciepłe, złociste makijaże, które Kinga Rusin umiejętnie wplata w swój dość naturalny, chłodny look. Beżowe cienie, miedziane błyszczyki, ciepłe tonacje nadają wizerunkowi zupełnie nowego, przyjaznego aspektu. I choć nie jest to raczej propozycja na dzień pracy - złoto i beż mogą czynić twarz bardziej zmęczoną, mniej poważną - to na szczególne okazje, zwłaszcza przy świecach, warto pobawić się trochę w złotnika.

Loki odmładzają
Kinga Rusin ma proste włosy i bardzo jej to pasuje. Rozwój fryzjerskiego rzemiosła daje nam jednak unikalną możliwość bawienia się wizerunkiem dzięki tak radykalnym zmianom jak skręt włosa. Od pierwszego rzutu okiem widać, że to nie jest pierwszy wybór dla Kingi, ale z drugiej strony, ile przyjemnej odmiany wnosi mocny, lalkowaty lok do jej formalnego dość wizerunku? Odmładza, to po pierwsze, dodaje romantyki i szaleństwa, wreszcie ładnie podkreśla wyjątkowość okazji. Nie bójcie się loków!

Nie na głowie koniec
Zapominamy często, że nasz wizerunek człowieka to zwykle całe popiersie - dlatego ważne są kołnierzyki, krawaty i… naszyjniki. Ciekawa odważna biżuteria, skomponowana starannie z makijażem, odgrywa niebagatelną rolę w końcowym wrażeniu. Odpowiednio oryginalna i zwracająca uwagę może być większą ozdobą niż na wpół zjedzona szminka czy pstrokate oczy.

Fot. mwmedia.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/29.06.2011 12:11
jak dla mnie ona jest beznadziejna pod każdym względem, musi mieć niezłe plecy w TVN-ie
/10.04.2012 22:40
a ty yebnieta jestes. chyi ci w cyce.
/05.07.2011 22:22
Kinga Rusin jest najładniejsza z wszystkich dziennikarek i dlatego wszyscy jej zazdroszczą urody
POKAŻ KOMENTARZE (4)