Lekcja urody wg Megan Fox

Gwiazda “Transformers” i jedno z najgorętszych ciał Hollywoodu, jest bożyszczem tłumów i jedną z najbardziej pożądanych celebrities. Ale uroda i powab Megan to nie tylko geny - aktorka wie jak podkreślać swoje piękno i gdzie wygrywać atuty…
/ 08.08.2010 17:45

Gwiazda “Transformers” i jedno z najgorętszych ciał Hollywoodu, jest bożyszczem tłumów i jedną z najbardziej pożądanych celebrities. Ale uroda i powab Megan to nie tylko geny - aktorka wie jak podkreślać swoje piękno i gdzie wygrywać atuty…

Gładko, asymetrycznie
Megan czesze się na modłę starych Hollywoodzkich gwiazd i bardzo jej to służy. Dawny mdły blond zmieniła na flagowy już czarny i wiernie trzyma się swojego wyboru. Clue programu w tym przypadku to niesamowity połysk i kontrola nad przerzuconymi przez jedno ramię wyprostowanymi włosami.

Fot. scrapetv.com


Dzikie loki
Na szczęście, nie zawsze jest nudno i prosto. Megan umie też zaszaleć stawiając na zupełnie dzikie, plażowe loki. Dodają jej seksapilu, spontaniczności i ciepła, którego czasem brakuje w chłodnym wizerunku wymuskanej gwiazdy.

Fot. shinystyle.tv


Tatuaże mogą być bardzo sexy
Kobieta nie zawsze zyskuje na ornamencie z gatunku więziennych - wielki tygrys na plecach, czy serduszko na ramieniu są banalne i prozaiczne. Megan Fox prezentuje jednak na swoim szczupłym ciele niezwykle seksowne tatuaże - biblijny werset na łopatce, bajeczkę o złamanym sercu na boku oraz podobiznę Marylin Monroe na przedramieniu. Niby sporo tego, ale wygląda bardzo gustownie.

Fot. ayebeclear.com, media.photobucket.com


Wysoki kucyk
Zebrane gładko, wysoko z tyłu głowy włosy to sportowy wariant Megan. Dodaje jej dynamiczności, ostrości i klasy, a przy tym jest bardzo praktyczny. Warunek powodzenia to znów całkowita kontrola nad uczesaniem oraz pięknym połysk.

Fot. celebrityandworld.files.wordpress.com


Nie zawsze push-up
Megan Fox ma średniej wielkości, ładne kształtne piersi i rozumie, że nie zawsze trzeba wypchnąć je do brody, żeby zaakcentować ich seksapil. Duży kopertowy dekolt odsłaniający krawędzie nagiego biustu jest niewątpliwie kuszący i bardzo naturalny. Najpierw trzeba jednak oczywiście o piersi zadbać - masaże i ćwiczenia to podstawa.

Fot. realistichair.com


Mocne rzęsy i brwi
Nie trzeba malować całej twarzy żeby być ultra-sexy. Idealnie wytuszowane, podkręcone rzęsy i wyregulowane, pokreślone brwi tworzą piękną rzeźbę twarzy i bronią się same. Cała idea to perfekcjonizm wykonania oszczędnego makijażu i ładna, zadbana cera.

Fot. chicainc.com


Błyszczyk najlepszym przyjacielem ponętnych ust
Megan Fox nie musi troszczyć się o wypełnianie czy powiększanie warg, bo natura hojnie ją obdarzyła. Z takim ponętnym uśmiechem wystarczy naprawdę zainwestować w neutralny błyszczyk i efekt wampa gotowy.

Fot. myshimmer.com


Prawdziwa czerwień
Na specjalne okazje Megan wybiera klasyczną czerwień, znowu na podobieństwo klasycznych piękności świata filmu. Ostra pomadka koncentruje na sobie uwagę i świetnie współgra z oszczędnym czarnym makijażem oczu.

Fot. talkingmakeup.com


Konturówka podkreśli
Jeszcze inny sposób, tym razem na prawdziwą seksbombę to ciemna konturówka dokładnie obrysowująca cały kształt ust. Taki obrys nadaje wargom efektu 3D i przy delikatnym zaznaczeniu środka ust błyszczykiem wydobywa całą całuśność z twarzy. Panna Fox jeszcze dodatkowo podkreśla magię makijażu umiejętnie rozchylając kuszące wargi - to też trik warty zapamiętania.

Fot. i32.tinypic.com


Fale za uszami
Ciekawym i bardzo eleganckim pomysłem na loki są modne fale od uszu. Górę włosów pozostawia się gładką, nabłyszczoną i miękko ułożoną, zaś od wysokości małżowin kosmyki przechodzą bardzo naturalnie w luźne, ufryzowane loki przywołujące na myśl epokę Jane Fondy i „Dynastii”. Z olbrzymimi kolczykami i ładnym dekoltem taka fryzura nadaje się bez mała na Oscarową galę.

Fot. dailymakeover.com