Kredka do brązowych oczu

Chciałabym aby doradziła mi Pani jakiego koloru powinna być kredka do piwnych oczu. Uważam, że czarna mi zdecydowanie nie pasuje ale brązowa też nie wygląda najlepiej.
Joanna Mroczkowska / 30.09.2016 17:29
Kredka do brązowych oczu

Chciałabym aby doradziła mi Pani jakiego koloru powinna być kredka do piwnych oczu. Uważam, że czarna mi zdecydowanie nie pasuje ale brązowa też nie wygląda najlepiej. Z góry
dziękuję za odpowiedź.

Paulina

Kolory kredek wymienione przez panią, czyli czerń i brąz z reguły dobrze komponują się z oczami w kolorze brązowym. Być może nie podobają się pani oczy malowane tymi kolorami dlatego, że rysuje pani zbyt mocną, za bardzo wyrazistą linię kredką? Proszę spróbować tylko lekko pociągnąć kontur oczu kreską, a następnie nałożyć na nią cień w ulubionym kolorze.
Jeśli jednak zamiast cieni preferuje pani makijaż kredką polecam wypróbować takie kolory jak: śliwkowy, bakłażan, ciemna zieleń, grafitowy.


Anna Łyczko Borghi
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/06.06.2012 19:59
fioletowy bardzo ładnie wygląda do brązowych oczu i zielony ;-)
/21.05.2010 13:49
Mam piwne oczy, codziennie używam kredki czarnej lub śliwkowej. ta druga podkreśla oko i jest ono bardzo widoczne.Na imprezę używam zazwyczaj ostrego niebieskiego, polecam!
/06.12.2009 11:58
Takie pytanko czy czarna kredka pasuje do małych piwno brązowych oczu i ciemnej karnacji??