POLECAMY

Chciałabyś przedłużyć efekt po odmładzającym zabiegu? Z tymi kosmetykami to możliwe!

Po zabiegach warto zainwestować w odpowiednią pielęgnację.
Małgorzata Machnicka / 9 miesięcy temu
Chciałabyś przedłużyć efekt po odmładzającym zabiegu? Z tymi kosmetykami to możliwe! fot. Fotolia

Nie ma się co oszukiwać, z wiekiem nasza skóra wiotczeje, staje się mniej napięta i jędrna. Wszystko  przez działanie glukozy, która przyczynia się do dezorganizacji struktury włókien utrzymujących elastyczność skóry. A przecież każda z nas chciałaby zachować młodość na jak najdłużej.

Aby znacząco poprawić wygląd swojej cery najlepiej wybrać się do gabinetu kosmetycznego. Kosmetyczka profesjonalnie zajmie się naszą skórą i dobierze odpowiednią pielęgnację oraz zabiegi w zależności od naszych potrzeb i wieku. Jeśli pragniesz zafundować cerze zastrzyk energii, pomoże Ci w tym zabieg RE A.G.E. VIT C  w salonach Dermika Salon&SPA.

Zabieg odmładza i mocno poprawia kondycję skóry. Swoje działanie zawdzięcza zaawansowanym technologicznie preparatom chroniącym skórę przed starzeniem glikopochodnym, odwracając jego negatywne skutki na wczesnym etapie. Co więcej, gwarantuje widoczne efekty już po jednym zabiegu! A co po serii wizyt w gabinecie kosmetycznym? Najlepiej stosować dedykowaną serię kosmetyków, która podtrzyma efekt "po".

Więcej o zabiegu Re A.G.E. VIT C w salonach Dermika Salon&SPA - link

Jakie kosmetyki podtrzymają efekt po zabiegu RE A.G.E. VIT C?

1. ELIKSIR Z PEPTYDOWYM KOMPLEKSEM DEGLIKACYJNYM
Produkt wykorzystuje wyjątkowe działanie peptydowego kompleksu deglikacyjnego, zwalczającego spowodowane starzeniem glikopochodnym zmarszczki, utratę jędrności i napięcia skóry. Wielokierunkową ochronę skóry na poziomie komórkowym zapewniają molekuły witalności, dostarczając komórkom pobudzający zastrzyk energii.

Eliksir jest idealnym dopełnieniem profesjonalnej deglikacyjnej kuracji zabiegowej RE A.G.E. VIT C, dzięki czemu możliwe jest wzmocnienie i przedłużenie jej efektów.

2. KREM-KURACJA WITALIZUJĄCA Z WITAMINĄ C FORTE

Krem został stworzony, aby zwalczać zmarszczki spowodowane starzeniem glikopochodnym, utratę jędrności i napięcia skóry. Stanowi idealne dopełnienie profesjonalnej deglikacyjnej kuracji zabiegowej RE A.G.E. VIT C, dzięki czemu możliwe jest wzmocnienie i przedłużenie jej efektów.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)