POLECAMY

Kosmetyki do wybielania zębów

Potrafią odmłodzić lepiej niż niejeden zabieg. Dlatego preparaty wybielające zęby warto stosować nie tylko okazyjnie, ale też profilaktycznie.
Hollywoodzki uśmiech nie pojawia się z dnia na dzień. O biel zębów trzeba dbać systematycznie. Domowe preparaty nie są tak skuteczne, jak profesjonalny zabieg w gabinecie stomatologicznym, ale wiele z nich i tak zaskakuje swoimi możliwościami, rozjaśniając zęby o ton czy nawet dwa.

Nowoczesne formuły można stosować także przy wrażliwych zębach. Nie ścierają szkliwa, zapobiegają powstawaniu osadu i z reguły mają dodatkowe działanie ochronne. Stosowane na co dzień znakomicie pomagają zachować biel uśmiechu przez długi czas (np. po wybielaniu zębów u stomatologa). Powinnaś jednak ściśle przestrzegać zaleceń producenta. Specjalistyczne preparaty kupisz w aptekach i gabinetach dentystycznych.

na zdjęciu: Eva Longoria
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/3 lata temu
czasami dobra dieta działa cuda, zero kawy, wina, papierosów, do tego odpowiednie szczotkowanie zębów i efekty na pewno się pojawią z aptecznych produktów stosowałam białą perłę i mogę polecić ale miałam kurację 5 dniową nie wiem jak z innymi.. a jak koniecznie do dentysty to najlepiej się zapisać na usunięcie kamienia wtedy efekty będą bardziej widoczne
/3 lata temu
ja polecam Białą perłe
/5 lat temu
Polecam metodę wybielania zębów produktami Beaming White, najlepsze produkty, skutecznie i dostępne cenowo.
POKAŻ KOMENTARZE (7)