POLECAMY

Korektory Mineral Velvet Skin

Jeśli na Twojej skórze twarzy pojawiają się przebarwienia lub zaczerwienienia, pod oczami widoczne są cienie, wypróbuj korektory z serii Mineral Velvet Skin, które maskują przebarwienia i nawilżają.
Korektory Mineral Velvet Skin

Oprócz maskowania przebarwień, nawilżają i poprawiają stan skóry. Korektory do twarzy Mineral Velvet Skin dostępne
są w dwóch wariantach:
- Pielęgnujaco - Rozświetlającym w kolorze żółtym, który maskuje przebarwienia, cienie i zaczerwienienia,
- Korygująco - Maskujący korektor do cery naczynkowej w kolorze zielonym, który zmniejsza zmarszczki i worki pod oczami.

Żółty Pielęgnujaco - Rozświetlający korektor pod oczy

Mineralny korektor o żółtym odcieniu tuszuje cienie pod oczami oraz ujędrnia i zwiększa napięcie powierzchni skóry. Zawarty w korektorze ekstrakt z arniki ma właściwości przeciwzapalne i przeciw obrzękowe oraz wzmacniające i uszczelniające ściany naczyń krwionośnych co wpływa na poprawę krążenia krwi. Formuła została wzbogacona o kofeinę, która poprawia mikrocyrkulację i ukrwienie skóry oraz przywraca jej ładny i zdrowy koloryt. Przy regularnym stosowaniu preparatu cienie i worki pod oczami stają się mniejsze, a skóra bardziej jędrna. Korektor stapia się z cerą, pozostawiając skórę delikatną i dobrze nawilżoną. Specjalny aplikator ułatwia precyzyjne nakładanie i higieniczne użytkowanie kosmetyku.

SPOSÓB UŻYCIA: niewielką ilość korektora nanosić punktowo na przebarwienia lub inne niedoskonałości skóry i delikatnie rozprowadzić za pomocą opuszków palców. Następnie użyć fluidu w kremie lub pudru.

Zobacz także: Test korektorów pod oczy

Zielony Korygująco - Maskujący korektor do cery naczynkowej

Mineralny korektor o zielonym odcieniu doskonale tuszuje popękane naczynia krwionośne oraz inne niedoskonałości skóry. Wchodzący w jego skład ekstrakt z kasztanowca ma właściwości poprawiające ukrwienie skóry i likwidujące obrzęki. Uszczelnia także ściany naczyń włosowatych i przywraca elastyczność, przez co zapobiega ich pękaniu. Zawarta w korektorze kofeina stymuluje mikrocyrkulację przywracając skórze ładny i zdrowy koloryt. Korektor stapia się z cerą, pozostawiając skórę delikatną i dobrze nawilżoną. Specjalny aplikator zapewnia precyzyjne nakładanie i higieniczne użytkowanie kosmetyku.

SPOSÓB UŻYCIA: niewielką ilość korektora nanosić punktowo na przebarwienia lub inne niedoskonałości skóry i delikatnie rozprowadzić za pomocą opuszków palców. Następnie użyć fluidu w kremie lub pudru.

Źródło: Delia Cosmetics

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)