Korektor The Eraser Eye Maybelline - dla kogo jest, jak działa, opinie

Kobiety na całym świecie szaleją za nim!
Karolina Kalinowska / 05.10.2018 16:26

Niestety mam straszne cienie pod oczami i bardzo długo szukałam produktu, który będzie w stanie je zatuszować. Jednak zanim trafiłam na tej jeden kosmetyk, przetestowałam chyba, ze 100 innych produktów.

Pierwszy The Eraser Eye kupiłam w Nowym Jorku, bo zapomniałam zabrać ze sobą korektora pod oczy, a bez tego kosmetyku nie wyobrażam sobie codziennego makijażu. Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że to cudo zostanie ze mną na dłużej.

Dlaczego pokochałam The Eraser Eye Maybelline?

To najlepszy korektor, jakie używałam. Pierwszą rzeczą, która urzekła mnie w tym kosmetyku, był bardzo wygodny w użyciu i oryginalny aplikator w gąbeczce. Dzięki niemu korektor bardzo łatwo się rozprowadza. Jest przeznaczony pod oczy, ale możesz nim zatuszować również drobne krostki i zaczerwienienia. Bardzo ważne jest, że nie zbiera się w drobnych zmarszczkach i nie tworzy nieestetycznych linii.

Wystarczy kilka pociągnięć, aby skóra wyglądało świeżo i promiennie. Ma bardzo lekką i delikatną konsystencję, a jednocześnie bardzo dobrze kryje. Utrzymuje się na skórze przez cały dzień i jest bardzo wydajny.

Więcej fajnych promocji:
Wiemy, gdzie kupisz (świetny) korektor L'Oreal True Match o POŁOWĘ TANIEJ!
Ulubiony tusz do rzęs księżnej Meghan kupisz teraz w super cenie. Zapłacisz za niego jedynie 15 zł!