Podcinanie rzęs sprawia, że stają się dłuższe i mocniejsze? Poznaj prawdę na ten temat!

Każda z nas marzy o długich, wypielęgnowanych rzęsach. Właśnie dlatego stosujemy odżywkę, olejek rycynowy albo... przedłużamy je u kosmetyczki. Ta blogerka wpadła na jeszcze inny pomysł!
Magdalena Bury / 2 miesiące temu
Podcinanie rzęs sprawia, że stają się dłuższe i mocniejsze? Poznaj prawdę na ten temat! fot. FREE

Kontrowersyjna metoda

Cassandra Lopez, jedna z popularnych blogerek, opublikowała na swoim koncie na Instagramie filmik, w którym pokazuje swoją metodę pielęgnacji rzęs. Na czym polega? Dziewczyna regularnie je... podcina!

Cassandra na początku podkręca rzęsy zalotką, a następnie maluje je tuszem. Kolejnym krokiem jest delikatne podcięcie końcówek rzęs. Blogerka robi to za pomocą małych, kosmetycznych nożyczek. Jest przekonana, że to właśnie dzięki regularnemu cięciu jej rzęsy są dłuższe i mocniejsze.

Hit czy kit?

Co na to internauci? Zdania są podzielone. Najczęściej jednak metoda Cassandry komentowana jest jako coś niewyobrażalnie głupiego. Zdaniem użytkowniczek, rzęsy różnią się od włosów na głowie. Gdy raz je podetniemy, już nigdy nie będą takie same.

Mnie Cassandra nie przekonała. Zamiast podcinania wybieram serum do rzęs i wydłużającą mascarę. A jakie jest twoje zdanie?

Zobacz też:

To najbardziej „zapychający” składnik w kosmetykach. To on przyczynia się do powstawania niedoskonałości!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)