POLECAMY

WYNIKI KONKURSU AKTUALIZACJA: Wygraj przedłużanie rzęs Secret Lashes!

Weź udział w naszym konkursie!
WYNIKI KONKURSU AKTUALIZACJA: Wygraj przedłużanie rzęs Secret Lashes! fot. materiały prasowe Secret Lashes


Po weryfikacji wszystkich nadesłanych na konkurs zdjęć okazało się, że praca jednej z uczestniczek jest plagiatem. W związku z tym publikujemy zaktualizowaną listę laureatek:

amberre; wika04; roszponka1; mrfiglas; pinkchicky

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację!


Od teraz nie będzie Ci straszne słońce, woda i spływający tusz do rzęs. Dlaczego? Dzięki przedłużonym rzęsom Secret Lashes! Zabieg przedłużania rzęs to efekt pięknego spojrzenia nawet przez 5 tygodni. Zrezygnuj z tuszu, który kruszy się na powiekach, rozmazuje i wybierz metodę oraz stylizację rzęs dobraną do Twoich potrzeb. Możesz osiągnąć każdy efekt zaczynając od naturalnego aż po teatralny. Poprawnie wykonany zabieg nie zaszkodzi Twoim naturalnym rzęsom. Przedłużane rzęsy to tajemnica wielu gwiazd i modelek.

Nagrody:

Secret Lashes zasponsoruje Ci przedłużanie rzęs wybraną przez Ciebie metodą. Mamy dla Was 5 voucherów o wartości 500 zł na przedłużanie objętościowe rzęs do zrealizowania w 5 miastach (Warszawa, Gdańsk, Poznań, Gliwice, Łódź).

UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM.

Zadanie konkursowe:

Jak powinien według Ciebie wyglądać idealny zalotny makijaż oczu? Wyślij nam swoje zdjęcie! 5 najpiękniejszych makijaży nagrodzimy voucherami!

Konkurs trwa od 1 do 15 lipca.


 
Secret Lashes to wyłączny dystrybutor firmy "BLINK Lash Stylist & Care", która jest światowym liderem w dziedzinie produktów do przedłużania i stylizacji rzęs. Secret Lashes oferuje szkolenia z przedłużania rzęs w kilku metodach: 1:1, 2:1, Blink&Express, Volume Russian Style 2D-8D, oraz szkolenia z odbudowy i rekonstrukcji brwi metodą włoskową oraz farbki strukturalnej 3D. Firma prowadzi również sprzedaż akcesoriów niezbędnych do przedłużania rzęs oraz rekonstrukcji i stylizacji brwi.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/3 lata temu
Kiedy można spodziewać się wiadomości w związku z wygraną? Pozdrawiam!
/3 lata temu
A jak długo trzeba czekać na nagrodę? :))))
/3 lata temu
Za plagiat powinna być dożywotnia dyskwalifikacja brania udziału w konkursach. Wstyd!
POKAŻ KOMENTARZE (1)