POLECAMY

Konkurs "Przywróć blask skórze"!

Do wygrania kosmetyki do twarzy i ciała firmy IVR!
Konkurs "Przywróć blask skórze"!
Kompleksowo i wygodnie z mini kosmetykami IVR
Zanieczyszczenie środowiska, niezdrowe promienie słoneczne oraz wpływ czynników wewnętrznych, takich jak: stres, zła dieta, skutki życia na wysokich obrotach, to wszystko odbija się na kiepskiej kondycji Twojej skóry. Kiedy cera staje się szara i pozbawiona jędrności, traci swoją elastyczność, zaczyna się łuszczyć, pojawiają się drobne wypryski, to znak, że wymaga szczególnej troski, intensywnego nawilżenia, dogłębnej regeneracji oraz oczyszczenia.

Jeżeli cenisz sobie wygodę oraz kompleksową pielęgnację, to z myślą o Tobie została stworzona seria kosmetyków, które zajmują w torebce mniej miejsca niż paczka chusteczek.

Napisz, jakie znasz sposoby na regenerację zmęczonej skóry! Swoją wypowiedź zamieść na forum polki.pl.

Do wygrania 15 zestawów kosmetyków w mini dawkach do regeneracji twarzy, szyi i dekoltu ufundowanych przez firmę VitaDirect!

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

W skład linii wchodzi 6 produktów:

- Maseczka oczyszczająca typu peel-off
Oczyszcza, wzmacnia, ożywia

- Maseczka oczyszczająca
Oczyszcza, rozjaśnia

- Żel lifting effect - natychmiastowe ujędrnienie skóry
Efekty widoczne od razu!
Ujędrnia, napina, ożywia

- Balsam odmładzający na szyję i dekolt
Efekty widoczne od razu!
Nawilża, ujędrnia, chroni

- Krem odmładzający pod oczy
Efekty widoczne od razu!
Wygładza, rozluźnia, odżywia

- Balsam wygładzający kontury ust
Efekty widoczne od razu!
Pełne, błyszczące, wilgotne usta

Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 27 października do 12 listopada 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 12 listopada i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 24 listopada 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!

Tagi: konkurs, IVR
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/10 lat temu
... najlepszy sposób na regeneracje zmeczonej skóry to potrzymanie jej nad miska z gorącą wodą, skóra ociepla się, wypaca lub poprostu pojscie do sauny. Skóra po takim zabiegu od razu nabiera blasku ;)
/10 lat temu
Najlepszym sposobem na regenerację zmęczonej skóry jest dokładne oczyszczenie twarzy, użycie maski żelowej do twarzy schłodzonej wcześniej w lodówce,nawilżenie twarzy,picie zielonej herbaty oraz regularne wysypianie się,gdyż odpowiednia ilość godzin snu wpływa na wygląd naszej twarzy.
/10 lat temu
Najlepszym sposobem na regenerację zmęczonej codziennością skóry są:dokładne oczyszczenie z makijażu, pięciominutowy masaż twarzy, nawilżenie, do tego pyszny sok ze świeżo wyciśniętych pomarańczy i kiwi. Polecam taki mały rytuał codziennie przed snem.
POKAŻ KOMENTARZE (3)