POLECAMY

Konkurs "Makijaż do zdjęcia"

Do wygrania książki "Makijaż fotograficzny" Eryki Sokólskiej i Jacka Grąbczewskiego!
Konkurs "Makijaż do zdjęcia"
UWAGA! Zakończyliśmy konkurs "Makijaż do zdjęcia"!

Oto laureatki:

1. Poupetkaa
2. chomciok
3. izabela_kubiak
4. twirlywirly
5. almond13

Serdecznie gratulujemy!


Zapraszamy wszystkie użytkowniczki naszego portalu do wspólnej zabawy!

Każda z nas chciałaby jak najpiękniej wychodzić na zdjęciach. Wiesz, jak najlepiej umalować się do fotografii? Zrób sobie taki makijaż, a jego zdjęcie wklej na FotoGalerie polki.pl.

Do wygrania 5 książek "Makijaż fotograficzny" Eryki Sokólskiej i Jacka Grąbczewskiego!

Czytaj więcej o nagrodzie >>

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 9 września do 25 września 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 25 września i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 9 października 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/10 lat temu
Okazało się, że osoba ukrywająca się pod nickiem chomciok to oszustka, która ściągała te zdjęcie z bloga dziewczyny ze Stanów. Zainteresowanych zapraszam na forum do poczytania dyskusji na ten temat.
/10 lat temu
Dodam jeszcze, że żadnymi profesjonalistkami nie jesteśmy. Obie mamy po 18 lat, tylko poprostu trochę bardziej się postarałyśmy ;]
/10 lat temu
Dodam jeszcze, że żadnymi profesjonalistkami nie jesteśmy. Obie mamy po 18 lat, tylko poprostu trochę bardziej się postarałyśmy ;]
POKAŻ KOMENTARZE (6)