POLECAMY

Konkurs "Magia makijażu" [WYNIKI]

Sprawdź, czy wygrałaś jedną z najbardziej inspirujących publikacji o makijażu
Konkurs "Magia makijażu" [WYNIKI] fot. serwis prasowy

Konkurs zakończony

Nagrodę główną otrzymują:

kasia1460
nungal
paramono


Nagrody pocieszenia otrzymują:

candywatch
Gwen23
lilushka
Simia
karolina27
lale3ka
joa_nna


Makijaż jest sztuką. Znani makijażyści potrafią stworzyć wielkiej klasy dzieła. Oczywiście makijaż artystyczny różni się od tego na co dzień, niemniej jednak patrzenie na przepięknie pomalowane modelki, to prawdziwa uczta dla oczu. Takie dzieło może zainspirować każdą z nas, aby do swojego dziennego makijażu wprowadzić odrobinę koloru. Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać niezwykłą publikację o makijażu książkę Pałac kolorów. Magia makijażu oraz Kalendarz Pałac Kolorów. Magia makijażu - znajdziesz w nim niezwykłe zdjęcia, które z pewnością Cię zachwycą. Wystarczy, że w odpowiednim miejscu na forum Polki.pl, zamieścisz krótką odpowiedź na pytanie:

Którym kolorem najbardziej lubisz podkreślać spojrzenie i dlaczego?


Nagrody to przepięknie ilustrowane kalendarze i książki o makijażu.

Do wygrania:

  • 3 nagrody główne - Kalendarz Pałac kolorów. Magia makijażu oraz książka Pałac kolorów. Magia makijażu
  • 7 nagród pocieszenia - Kalendarz Pałac kolorów. Magia makijażu
Pałac koloru.Magia makijażu - niezwykłą książkę o makijażu, baśń o pięknych księżniczkach, która staje się namacalną rzeczywistością złożoną z mieniących się barw, fantastycznych tekstur i skrzącego światła. To pozycja dla każdej pani i dziewczyny, która wierzy, że królową może być nie tylko odległa gwiazda filmowa, ale i ona sama. Dzięki Pałacowi Kolorów oraz prezentacji ponad 40 makijaży dziennych i wieczorowych ukazanych na przykładzie „zwykłych” kobiet, każda z nas może nabrać rozmachu w kreowaniu własnej osobowości…

Więcej informacji o albumie znajdziesz na www.polki.palackolorow.pl


Konkurs trwa od 08.05 do 21.05.2013

Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
Moje oczy są koloru piwnego. Kiedy chcę wydobyć z nich głębie podkreślam je cieniami w kolorze złota łącząc je ze zgaszoną zielenia, turkusem lub różem. Wystarczy że naturalnie podkreśle brwi, dobrze wytuszuję rzęsy, musne policzki różem bądź rozświetlaczem i makijaż jest idealny. Uważam, że te kolory wydobywają głębie mojego spojrzenia, ale też dodają mi blasku i kobiecości.
/5 lat temu
Moje czekoladowe oczy podkreślam złotym albo śliwkowym cieniem i czarną kredką, do tego mocno wytuszowane rzensy. Czuje, że moje spojrzenie w tych odcienach jest zmysłowe i seksowne. Dodaje mi pewności i kobiecości.