POLECAMY

Konkurs Lancome!

Zapraszamy wszystkie użytkowniczki naszego portalu do wspólnej zabawy! Do wygrania zabieg pielęgnacyjny w Instytucie Lancome!
Konkurs Lancome!

Zapraszamy wszystkie użytkowniczki naszego portalu do wspólnej zabawy!

Opisz zabieg pielęgnacyjny, który wykonujesz sama w domu, a bez którego nie mogłabyś się obejść.

Do wygrania zabieg pielęgnacyjny na twarz "Polysensorial" w "Instytucie Piękna i Urody" LANCOME w Warszawie.


Zasady konkursu:
1.
Konkurs zostanie przeprowadzony na forum polki.pl
2.
Zostanie wybrana jedna najciekawsza wypowiedź, którą nagrodzimy bonem na zabieg pielęgnacyjny twarzy w Instytucie Lancome.
3.
Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury - Redakcję polki.pl.
4.
Propozycje, które nie będą związane tematycznie z konkursem zostaną usunięte przez moderatora forum.
5.
Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 26 listopada do 3 grudnia 2007 roku.
6.
Jury podejmie decyzję 3 grudnia i prześle informacje do osoby nagrodzonej na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie danych kontaktowych.
7.
Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

LANCÔME CENTRE DE BEAUTÉ
00-332 Warszawa, ul. Oboźna 9
tel. +48 22 406 67 20
www.lancome-instytut.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/11 lat temu
Moją metodą na młodość jest cotygodniowy peeling całego ciała wykonany przy pomocy soli gruboziarnistej z dodatkiem soku z cytryny !!!!
/11 lat temu
mam 38 lat....dziedziczną skłonnoć do tycia i cellulitu. gdybym nic nie robiła , to doszłoby do tego ,że stałby się ąż "bolący". niestety w moim życiu tak się te z składa, że zawsze brakuje mi pienniędzy na kosmetyki, nie mówiąc już o wizycie u kosmetyczki....może mi nie uwierzycie, ale nie byłam nigdy w salonie kosmetycznym...gdy już sobie coś odłożyłam, to zawsze była jakaś ważniesza potrzeba. JEDNAK POSTANOWIŁAM SOBIE, ŻE MIMO TO, BĘDĘ PIĘKNA DO ŚMIERCI. i robię sobie co tydzień peeling, z tego co mam w kuchni, tzn.podgrzewam kubek oleju ( jak mam, oliwę to super), biorę garść cukru, wsypuję do kubka z oliwą i udaję się do łazienki. w wannie starannie od samych stóp do samej głowy nacieram się oliwą z cukrem, długo i dokładnie, każdy kawałek ciala........nie mogłabym sie bez tego ZABIEGU obejść, bo dzięki temu skromnemu zabiegowi mam gładką skórę, która ma ładny odcień, jest nawilżona , naprężona, zatrzymuje mój celluit, a ja czuję się dobrze.tylko śmieję się, gdy mój partner kręci czasami głową i m ówi żartobliwie gładząc mi plecy:" taka jesteś stara a masz taką piękną skórę jak młoda dziewczyna"
/11 lat temu
Moj patent na zabieg relaksacyjno - pielęgnacyjny jest prosty... wanna, świece, sobotni wieczór... peeling całego ciała, wklepanie odżywczego balsamu, masaż twarzy, masaż pleców... a wszystko wykonane przez mojego mężczyzne :) gwarantuję największą radość i relaks, jeśli ma się do czynienia z dotykiem ukochanej osoby... :)