Kolorowe brwi fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Kolorowe brwi - trendy jesień-zima 2017/2018

... brwi? Przyznamy, że ciężko nam to sobie wyobrazić.
Karolina Kalinowska / 12.09.2017 05:07
Kolorowe brwi fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Już wiele razy powtarzałyśmy, że trendy rządzą się swoimi prawami. Wydawało się nam, że widziałyśmy już naprawdę wszystko, ale dopiero teraz wiemy, w jakim byłyśmy błędzie. 

Ten tusz do rzęs kochają kobiety na całym świecie! W końcu możecie kupić go w Polsce 

Kolorowe brwi na jesień 2017

W sezonie jesień-zima 2017/2018 modny będzie makijaż w kolorze złota, w wielkim stylu wracają błyszczące szminki i znów zapominamy o konturowaniu. Jednak wśród wszystkich dominujących trendów zawsze można dostrzec tendencje, które starają się zdobyć rozgłos. W tym roku są to... kolorowe brwi.


fot: FREE/ kolaż polki.pl

Jak mieć idealny kształt brwi? Mamy dla was kilka praktycznych porad

Na szczęście ten trend pojawił się jedynie na wybiegach. Prawdę mówiąc, mamy nadzieje, że tak zostanie. Różowe, zielone czy fioletowe brwi bardzo dobrze prezentują się w czasie pokazów mody.

W redakcji nawet zaczęłyśmy się zastanawiać, do czego byśmy dobierały kolor brwi. Do ubrania czy karnacji? Dyskusja niestety nie doprowadziła do żadnego wniosku, a my nadal nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie :) 

To oczywiście kolejna próba przełamywania granic, ale mamy cichą nadzieję, że kolorowe brwi będą jedynie ciekawym urozmaiceniem pokazów mody i makijażem, który jest uzupełnieniem artystycznej koncepcji. Wybaczcie, ale nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, że wybieramy się na ważne spotkanie z różowymi brwiami, a ślub bierzemy w pomarańczowych. Dla nas to niestety trochę za dużo. A co wy o tym myślicie? Podobają się wam kolorowe brwi? 

Jaki makijaż, fryzury i paznokcie będą hitem w sezonie jesień-zima 2017/2018?