POLECAMY

Kiedy warto zrobić makijaż permanentny

O zalety i wskazania do zrobienia makijażu permanentnego spytaliśmy wizażystkę!
Kiedy warto zrobić makijaż permanentny fot. FREE

O makijażu permanentnym mówi specjalistka Agnieszka Broda, wizażystka i założycielka "Agnieszka Broda School of Make-up".


Makijaż permanentny świetnie się sprawdzi, jeśli:

– lubisz mieć podkreślone usta,
brwi, oczy i męczy cię codzienny makijaż;

– zawsze marzyłaś o tym, aby bezkarnie spać w makijażu, a rano wyglądać równie pięknie jak przed położeniem się do łóżka;

– czerwień wargowa stała się nieco bledsza i chciałabyś przywrócić jej młodzieńcze nasycenie;

– przeszkadza ci niewielka asymetria ust, oczu lub brwi. Makijaż permanentny może zniwelować drobne niedoskonałości, nadać wargom lub brwiom idealny kształt i sprawić, by stały się pełniejsze i bardziej symetryczne;

– masz niewielkie blizny, np. przecinające linię brwi lub ust. Wprawiona linergistka nie tylko je zatuszuje, ale również "odtworzy" brakujące włoski.


Oczy
Delikatne linie na górnych i dolnych powiekach optycznie powiększą oczy, skorygują ich kształt. Spojrzenie stanie się intrygujące.

Brwi
Narysowane przez linergistkę włoski trudno odróżnić od naturalnych. Efekt to subtelne zagęszczenie i wyregulowanie linii brwi.

Usta
Podkreślając ich czerwień, sprawisz, że będą bardziej wyraziste, zmysłowe. Wzmacniając kontur, nadasz im perfekcyjny kształt.


Ekstrarada:
Jeśli przez lata wyskubywałaś brwi i zaburzyłaś ich naturalną linię, makijaż permanentny znakomicie odtworzy wszelkie braki!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/3 lata temu
Robilam brwi, wlasnie dziewczyny w Welldermie, ktory polecalyscie. Fajnie mi to twarz podkreslilo!:)
/3 lata temu
Ja mam doswiadczenie u fachowcow Wellderm i przyznaje,ze zrobili mi tak naturalnie i fajnie ten makijaz,ze znajomi sie zastanawiaja dlaczego tak dobrze wygladam bez make upu:P
/4 lata temu
Ja sama mam ponad 40 lat i właśnie w tamtym tygodniu zrobiłam sobie usta makijażem permanentnym. Fajnie to wygląda :) Wiek nie gra roli. Ja się o wiele lepiej czuję z takimi ustami. I znam panią Aleksandrę Górecką bo właśnie ona mi je wykonywała. Linergistka godna polecenia.
POKAŻ KOMENTARZE (7)