POLECAMY

Jaka jest różnica między sztucznymi rzęsami a kępkami rzęs?

Chciałabym zagęścić sobie rzęsy na ślub, bo moje są cienkie, krótkie i rzadkie. Widziałam, że w sklepach są zarówno sztuczne rzęsy jak i kępki. Jaka jest między nimi różnica? Jaki dają efekt? Aleksandra z Bytomia
Jaka jest różnica między sztucznymi rzęsami a kępkami rzęs?

Sztuczne rzęsy to doskonały pomysł na zwiększenie efektu makijażu.

Jeśli zależy Ci na gęstych rzęsach, ale ważny jest dla Ciebie też naturalny wygląd, najlepszym rozwiązaniem będą dla Ciebie kępki rzęs. Wklejasz je pojedynczo, pomiędzy wcześniej wytuszowane rzęsy. W ten sposób zagęszczasz swoje naturalne rzęsy, zachowując umiar i naturalność. Kępki możesz kupić w różnych rozmiarach i dopasować ich długość do Twoich rzęs. Efektem są piękne i gęste rzęsy bez przerysowania.

Zobacz także: Przedłużanie rzęs

O efekt przerysowania łatwo natomiast doklejając całe sztuczne rzęsy. Jest to ciekawe rozwiązanie na szaloną imprezę czy sesję zdjęciową. Sztuczne rzęsy są dostępne pod wieloma postaciami, w różnych długościach i kolorach, mogą być ozdobione brokatem, piórami lub cekinami. Pole do popisu jest szerokie, dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Raz możesz mieć naturalnie gęste rzęsy dzięki kępkom, innym zaś razem odważne i szalone. Wszystko zależy od efektu, który zamierzasz osiągnąć.

Zobacz także: Sztuczne rzęsy

Masz problemy z wykonaniem makijażu? Zapytaj naszego eksperta - napisz na adres: lifestyle@next.pl. Odpowiedzi na najciekawsze pytania znajdziesz w dziale Porady makijażystki.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)