Szybka zmiana makijażu - 8 trików

Po pracy spieszysz się na imprezę i nie masz czasu zrobić profesjonalnego makijażu na wieczór. Jak w kilka minut wzmocnić makijaż dzienny? Podpowiadamy.
/ 03.02.2014 13:15

Często jest tak, że po pracy spieszysz się na imprezę i nie masz czasu zrobić sobie profesjonalnego makijażu na wieczór. Piszemy jak w kilka minut możesz wzmocnić swój makijaż dzienny. To bardzo proste!

Jak zmienić makijaż dzienny w wieczorowy

fot.Fotolia

Makijaż krok po kroku

  1. 1. Za pomocą wacika usuń wszelkie pozostałości po kredce czy eyelinerze i rozmazaną szminkę.
  1. 2. Do świecących partii skóry przyłóż matujące bibułki i oczyść ją z nadmiernej ilości tłuszczu.
  1. 3. Pokryj sińce pod oczami i wypryski niewielką ilością korektora. Nałóż dodatkowo podkład na skórę tam gdzie widać lekkie zaczerwienienia.
  1. 4. Makijaż rozpocznij od nałożenia pudru najlepiej w kamieniu i nakładaj go aż do linii włosów.
  2. 5. Oczy wieczorem zdecydowanie podkreśl. Na górnej powiece namaluj cienką ciemną linię i delikatnie ją rozmaż, dzięki czemu uzyskasz efekt przydymionego oka. Dodatkowo nałóż ciemny cień.
  3. 6. Tuszem możesz nie tylko wytuszować rzęsy ale także poprawić końcówki swoich brwi.
  4. 7. Kości policzkowe czy dekolt pomaluj połyskującym pudrem lub błyszczącymi drobinkami. Nie przesadź jednak chcemy uzyskać subtelny efekt.
  5. 8. Na usta nałóż małą ilość balsamu a następnie podkreśl je dopasowaną do twojej karnacji szminką. Na koniec użyj błyszczyka aby dodać im dodatkowego powabu. Jesteś gotowa do wyjścia!
Tagi: makijaż
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)