księżna Meghan fot. ONS

Jak zamaskować makijażem zmęczone oczy? Prosty trik księżnej Meghan

Zmęczone spojrzenie to problem wielu kobiet. Jak ukryć ten drobny defekt makijażem? Księżna Sussex ma na to sprawdzony sposób.
Marta Kosakowska / 15.11.2018 13:30
księżna Meghan fot. ONS

Opuchnięte, przemęczone i zaczerwienione oczy - brzmi znajomo? Nasze oczy są narażone na wiele czynników zewnętrznych, które nie pozostają obojętne dla ich wyglądu. Praca przy komputerze, klimatyzacja czy stosowanie soczewek kontaktowych to tylko niektóre z nich. Jak ukryć efekt zmęczonych oczy makijażem? Podejrzeliśmy, jak robi to księżna Meghan. I od dziś będziemy malować się tak na co dzień!

Makijaż dla zmęczonych oczu - patent księżnej Meghan

Księżna Meghan, które obecnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka, nawet w tym szczególnym czasie nie zwalnia tempa. Żona księcia Harry'ego uczestniczy w licznych oficjalnych uroczystościach. Księżna ma świadomość, że jest obserwowana i fotografowana. Wie, że musi wyglądać perfekcyjnie. Każda drobna wpadka czy niedoskonałość zostaną natychmiast wychwycone.

Nic dziwnego, że księżna Sussex wypracowała swoje patenty, by zawsze wypadać dobrze na zdjęciach. Jeden z nich dotyczy makijażu oczu. To bardzo prosty, a jednocześnie genialny trik, który sprawdzi się w przypadku zmęczonych oczu.

Jak zamaskować zmęczone spojrzenie? Księżna Meghan stosuje w tym celu cielistą kredkę do oczu, którą maluje linię wodną. Ten zaskakująco łatwy patent sprawia, że oczy wyglądają na jaśniejsze, większe i bardziej błyszczące. Optycznie zniwelowane są zaczerwienienia, a cały makijaż zyskuje blask. Żałujemy, że wcześniej na to nie wpadłyśmy!

Kredki do oczu w kolorze nude

Cieliste kredki do oczu mają w swojej ofercie niemal wszystkie firmy kosmetyczne. Ważne, by wybrać taką, która może być stosowana we wrażliwej okolicy, jaką jest linia wodna. Idealnie jeśli uda nam się dobrać odcień do koloru cery. Kredka nie powinna być ani za jasna, ani za ciemna.

Kredki do oczu w kolorze nude

Materiały prasowe

Od lewej: Miękka kredka do oczu, H&M, cena ok. 14,90 zł; Kredka do oczu, Lovely (Rossmann), cena ok. 7,59 zł; Kredka do oczu, Catrice (Drogeria Natura), cena ok. 13,99 zł; Kredka do oczu, Oriflame, cena ok. 12,99 zł (z 24,90 zł)

Pozostały makijaż oczu może być wykonany dowolnie. Księżna Meghan preferuje delikatny smoky eyes, który idealnie komponuje się z jej urodą. Kredka w kolorze nude to tylko wykończenie make-upu, które zapewnia spojrzeniu świeżość i blask.

Więcej o urodowych nowinek:
Zmarszczki, obrzęki, podkówki pod oczami? Oto 5 sprawdzonych kremów i zabieg na okolice oczu!
Zapomnij o subtelnym nude! Czarne paznokcie znów wracają do łask

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)