Sekrety modelowania twarzy fot. FREE

Jak za pomocą różu wymodelować twarz

Róż kosmetyk idealny! Podpowiadamy jak za jego pomocą wymodelować twarz. Sprawdź!
Elżbieta Mańkowska / 14.03.2014 12:25
Sekrety modelowania twarzy fot. FREE

Za idealny kształt twarzy uważa się owal. Niestety mało która z nas go posiada. Dlatego warto sobie trochę pomóc i zainwestować w róż. Róż powinno się nakładać na lekko przypudrowaną twarz, inaczej może się przykleić do podkładu. Jeśli chcemy wymodelować twarz używamy tylko róży matowych. Jeśli chcesz skorygować owal twarzy wybierz róż w odcieniu naturalnej opalenizny złotobrązowy lub beżowy.  Po nałożeniu różu należy delikatnie przypudrować policzki żeby kolory stały się bardziej naturalne.

Twarz okrągła


Róż nakładaj tuż pod kością policzkową krótkimi pociągnięciami pędzla. Od nasady włosów ku kącikom warg. Nigdy nie przeciągaj go poniżej linii ust bo może to wyglądać karykaturalnie. Jeśli chcesz mocniej wymodelować twarz nałóż jaśniejszy podkład centralnie na środek czoła, nos, brodę i policzki.

Twarz trójkątna


Taka twarz charakteryzuje się ostrymi rysami. Twoim zadaniem jest je złagodzić. W tym celu odrobiną róży zatuszuj spiczastą brodę i zwęź czoło po obu jego bokach. Rób to matowym cieniem lub bronzerem

Twarz kwadratowa


Wystające kości policzkowe i szerokie czoło trzeba zatuszować. Przyciemnij te partie by uzyskać ładny owal. Jeśli chcesz uzyskać delikatny rumieniec nakładaj niewielką ilość różu wzdłuż kości policzkowych.

Twarz owalna


Nawet tak idealny kształt twarzy potrzebuję trochę różu. Dzięki niemu Twoja twarz nabierze wyrazu. Podkreśl lekko kości policzkowe nakładając go tuż pod nimi. Możesz sobie pozwolić na róż z drobinkami.  
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)