POLECAMY

Modne makijaże na andrzejki

Piszemy krok po kroku jak wykonać makijaż na andrzejkową noc
Modne makijaże na andrzejki fot. FREE/ kolaż polki.pl

Tego wieczoru musisz błyszczeć! Makijaż powinien być niezwykły i zmysłowy. Dlatego postaw albo na mocne oczy czyli nieśmertelny smoky eyes jeszcze w bardziej błyszczącym wydaniu albo czerwone usta. Oba makijaże sprawdzą się na każdej imprezie. Piszemy jak go wykonać krok po kroku.

Czerwone Usta


W noc andrzejkową postaw na czerwień w kolorze szkarłatnym. Jednak dobrze wyglądają one tylko na pełnych wargach. Jeśli masz wąskie usta lepiej będą się prezentowały w jaśniejszych odcieniach czerwieni. Przed nałożeniem szminki nałóż na usta trochę kremu nawilżającego, dzięki któremu łatwiej jest rozprowadzić pomadkę na ich powierzchni i lepiej pomalować kontury konturówką do ust. Gdy kosmetyk dobrze się wchłonie, a skóra stanie się gładsza, pomaluj usta szminką. Ważna rada konturówka do ust powinna być dobrze zaostrzona i najlepiej żeby miała odcień bardzo podobny do odcienia szminki. Oczy przy takich ustach powinny być delikatne

Smoky Eyes


Taki makijaż powinien być zmysłowy i profesjonalnie wykonany. Smoky Eyes zawsze sprawdza się, gdy czeka nas wielkie wyjście. Potrzebne Ci będą do wykonania makijażu czarne lub grafitowe cienie choć tego wieczoru możesz postawić na zieleń lub granat. Potrzebujesz też miękkiej kredki za pomocą, której narysuj kreskę wzdłuż linii rzęs. Wybrany przez Ciebie cień nanosimy również na dolną powiekę. Delikatnie powinien się rozszerzać w kierunku zewnętrznego kącika. Jeśli wolisz eyeliner pamiętaj, że na wewnętrznej stronie powieki nałożony sprawia, że makijaż jest bardziej seksowny. Na koniec bardzo mocno tuszujemy rzęsy.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)