POLECAMY

"Uroda Życia": Jak wyglądać doskonale podczas karnawałowej imprezy?

Dzięki naszym trikom, będziesz wyglądała olśniewająco!
"Uroda Życia": Jak wyglądać doskonale podczas karnawałowej imprezy? fot. FREE
W szampański nastrój mogą wprowadzić cię już same przygotowania do wielkiego wyjścia. Dlatego warto zarezerwować na nie więcej czasu. Dzięki temu będziesz nie tylko piękniejsza, lecz także bardziej zrelaksowana.

Zapal pachnącą świecę, włącz muzykę (raczej energetyczną niż chilloutową, by jeszcze w domu obudzić w sobie ochotę do tańca). W przygotowaniach do balu ważna jest przyjemność. Im większą będziesz miała z nich frajdę, tym lepiej będziesz się później bawiła. Zarezerwuj sobie odpowiednią ilość czasu na wszystkie pielęgnacyjne zbytki, na które na co dzień zazwyczaj nie masz ani sekundy. Dzięki nim poczujesz się pięknie i zmysłowo w swojej skórze. Warto pamiętać, że samopoczucie ma ogromny wpływ na to, jak wyglądamy i jak postrzegają nas inni.

Kuszące ciało

Tylko muśnięte opalenizną ciało wygląda kusząco. Mimo, że ostatnio coraz modniejszy robi się całkowity brak opalenizny, większość z nas lubi, gdy skóra jest lekko opalona. Złocisty kolor świetnie maskuje drobne niedoskonałości skóry. Dlatego tydzień przed balem zacznij regularnie stosować balsam samoopalający, a w dniu imprezy posmaruj się dodatkowo zmywalnym balsamem koloryzującym. Działa na zasadzie podkładu – zakrywa wszelkie niedoskonałości, blizny, siniaki czy zadrapania i subtelnie wyrównuje koloryt skóry. Przed wyjściem na?czerwony dywan stosuje go większość gwiazd. Linię obojczyków, szczyty ramion i zagłębienie dekoltu muśnij jeszcze suchym olejkiem ze złotymi drobinkami. Nabiorą uwodzicielskiego połysku.

A co dzień przed?

Czeka cię szaleństwo do rana, więc dzień przed wielkim wyjściem porządnie się wyśpij! Do snu połóż się z głową wysoko uniesioną na poduszce, żeby zapobiec opuchnięciom, zwłaszcza okolic oczu. W dniu imprezy unikaj mocno solonych potraw, które sprzyjają zatrzymywaniu wody w organizmie. Cera powinna być nieskazitelna. Nie eksperymentuj z nowymi kosmetykami, żeby uniknąć przykrych niespodzianek w postaci uczulenia czy podrażnienia skóry. Sięgnij za to po sprawdzoną, liftingującą maseczkę, która ładnie wygładzi skórę i będzie doskonałą bazą pod makijaż.Więcej informacji o karnawałowym looku szukajcie w luksusowym magazynie Uroda Życia.
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
a dzień przed maska na włosy , najlepiej biovaxu, one są super