POLECAMY

Jak zatuszować cienie pod oczami

Jak ukryć cienie pod oczami? Wykorzystaj do tego celu korektor. Sprawdź, jak go nakładać, aby mnie wyglądał sztucznie!
Jak zatuszować cienie pod oczami fot. FREE
Na delikatnej skórze wokół oczu najlepiej sprawdzi się lekki korektor w płynie. Podpowiadamy, jak go nakładać krok po kroku:

1. Drobne porcje korektora nałóż punktowo na dokładnie oczyszczoną skórę. Aplikuj go wzdłuż linii dolnej powieki, od wewnętrznego kącika oka ku zewnętrznemu.

2. Delikatnie wklep kosmetyk opuszkami palców. Nie pocieraj skóry, bo ją porozciągasz i podrażnisz, a dodatkowo korektor zroluje się w załamaniach skóry.

3. Utrwal korektor sypkim pudrem. Nakładaj go puszkiem, delikatnie "wprasowując" kosmetyk w skórę. Na koniec omieć twarz pędzlem, zbierając nadmiar pudru.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
Nie każda dziewczyna chce od razu biegać na zabieg usunięcia cieni pod oczami. Ja mam na przykład od dziecka, podobnie jak moja mama i nie ma sposobu żeby je usunąć. Mamy tak cienką skórę pod oczami, że można je zatuszować tylko korektorem.
/5 lat temu
A nie lepiej usunąć te cienie pod oczami, zamiast je tuszować? Czytałam ostatnio wpis na blogu jednego ze specjalistów med. estetycznej, który opisywał różne rodzaje mankamentów pod oczami: cieni, opuchnięć, zagłębień itp. i na każdy była jakaś logicznie brzmiąca metoda. Możecie sobie o tym poczytać - marekwasiluk.pl/cienie-i-obrzeki-pod-oczami-sa-na-to-sposoby/