POLECAMY

Jak poprawić koloryt cery

Po zimie twoja cera straciła blask i stała się szara? Poznaj sposoby na przywrócenie jej promiennego wyglądu.
Jak poprawić koloryt cery fot. FREE
Czy można poprawić koloryt skóry?
Po zimie moja cera stała się szara, wygląda dużo starzej. Jak sprawić, by była świeża i promienna?
Beata Z. z KaliszaProponuję Pani włączyć do codziennej pielęgnacji krem lub serum o właściwościach rozświetlających (np. Spektakularny krem rozświetlająco-rewitalizujący na dzień, Miraculum czy Krem usuwający oznaki zmęczenia i stresu, Dax Cosmetics).

Takie preparaty stymulują krążenie w skórze, dzięki czemu komórki sprawniej pozbywają się toksyn, są lepiej odżywiane oraz zaopatrywane w tlen. W efekcie cera wygląda lepiej, odzyskuje młodzieńczą świeżość i delikatny rumieniec.

Oprócz tego proszę regularnie robić peeling (najlepiej 1–2 razy w tygodniu).

radziła: Ewa Krawczyk, konsultantka Dermiki

Masz pytanie dotyczące pielęgnacji? Zadaj je na uroda.pl>>>
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/3 lata temu
Stosuj kosmetyki Hildgard Braukmann, w krótkim czasie cera powinna się poprawić. Wiadomo - to wymaga systematyczności, bo jedynie tak te zmiany będą trwałe, efektowne, ale wszystko jest do zrobienia normalnie kosmetykami.
/5 lat temu
Jest na pewno wiele sposobów. Ja moge polecic jeden z nich- zabieg Mesoline Roller który mozna wykonac w Elite na Pereca. Twarz jest odzywiona, nabiera zdrowego blasku. Naprawde świetny zabieg.
/5 lat temu
No własnie jesli mamy już poddac sie dobremu zabiegowi na twarz to chyba jednak zdecydowanie najlepiej jest to zrobić w dobrym salonie medycyny estetycznej.
POKAŻ KOMENTARZE (1)