POLECAMY

Jak modelować oczy kępkami sztucznych rzęs

Dzięki kępkom sztucznych rzęs twoje spojrzenie nabierze wyrazistości i seksapilu. Jak sprawnie zagęszczać rzęsy kępkami i modelować kształt oczu? Sprawdź!

Nakładanie kępek
1. Jest czasochłonne,
ale takie rzęsy wyglądają bardziej naturalnie. Wybierając odpowiednią długość i ilość kępek, możesz zagęścić naturalne rzęsy lub wymodelować kształt oka. Nałożenie kilku kępek w zewnętrznym kąciku podniesie je do góry. Przyklejone dokładnie na środku powiększą i otworzą oko.
2. Chwyć pęsetką najkrótszą kępkę i umocz jej koniec w kleju (wyciśnij go wcześniej na wierzchnią część dłoni). Odczekaj kilka sekund, po czym naciągnij powiekę i przyłóż do niej posmarowaną klejem końcówkę (dokładnie pomiędzy swoje rzęsy). Dobrze dociśnij i przytrzymaj ok. pół minuty.
3. Przyklejanie kępek zawsze zaczynaj od zewnętrznego kącika oka. Często wystarczy przymocować 1–2 kępki w tym miejscu, aby uzyskać efekt, o jaki chodziło. Dalsze zagęszczanie staje się już zbędne.
4. Mocuj kępki naprzemiennie: raz na jednej, raz na drugiej powiece. Łatwiej uzyskasz wówczas idealną symetrię.
5. Ilość kępek, jaką dokleisz, zależy wyłącznie od twoich upodobań. Jednak w ich przypadku chodzi raczej o subtelne zagęszczenie rzęs (i co za tym idzie – dodanie spojrzeniu wyrazistości i seksapilu) niż o teatralny efekt.

Ekstrarada:
Po przyklejeniu rzęs, zrób test na wytrzymałość: delikatnie je pociągnij. Nie powinny się odkleić!


na zdjęciu: równomierne rozłożenie kępek na całej linii rzęs daje naturalny efekt.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/9 lat temu
rzęsy te są świetne bardzo mi się podobają i chciała byn mieć takie pozdrawiam
/9 lat temu
Na zdjęciach pokazane są całe rzęsy. Ale jeśli chodzi o kępki to bardzo polecam, pięknie i naturalnie podkreślają spojrzenie. zazwyczaj przyklejam po zewnętrznej stronie po 3 kępki, bardzo fajny efekt
/10 lat temu
PRZECIEZ NA TYM ZDJECIU PRZYKLEJONE CALE RZESY A NIE KEPKI