POLECAMY

Jak malować małe oczy

Natura nie obdarzyła cię wielkimi oczami? Nie załamuj się. Małe też jest piękne - tylko trzeba podkreślić je w odpowiedni sposób.
Jak malować małe oczy fot. FREE
Jak otworzyć małe oczy? Pomoże Ci w tym umiejętnie dobrany makijaż. Przede wszystkim będziesz potrzebowała ciemnego i jasnego cienia do powiek z tej samej gamy kolorystycznej. Najbardziej istotny jest tak naprawdę sposób jego nałożenia. Ciemniejszy cień nałóż po zewnętrznej stronie, a jaśniejszym cieniem powiększ optycznie tylko wybrany strefy na powiece.

Jak otworzyć małe oczy makijażem:

  1. Aby "otworzyć" oczy, w zewnętrznych kącikach nałóż ciemny cień i rozetrzyj go ukośnie w kierunku cieńszego końca brwi.
  2. Możesz także narysować cienką kreskę ołówkiem lub eye-linerem, zaczynając od połowy górnej powieki i przedłużając ją w kierunku skroni.
  3. Pod brwiami nałóż odrobinę jasnego, rozświetlającego cienia. Na koniec wytuszuj rzęsy zygzakowatymi ruchami. Lepiej jednak nie maluj dolnych rzęs, aby nie "zamykać" oka.
radziła: wizażystka Magda Stępień, Makeupownia Pracownia Wizerunku
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/5 lat temu
je1 to typuju na nějakou sexue1lned fachylku dnešned neonrme1lned mle1deže.To my jsme dělali holke1m na krku cuce1ky,dnes si tam pedšou nějakfd šifry mistra Leonarda.Holt "nove1 doba".:-00
/5 lat temu
najpiękniej oczko wyciągają sztuczne rzęski :) jestem wizażystką, więc wiem co mówię. ale tutaj ważna jest jakość, by wyglądały naturalnie, aplikacje Secret Lashes dają taki efekt i klientki zawsze wychodzą zadowolone i niezmiennie słyszę po tym jak obejrzą się w lustrze po raz 1 po aplikacji "wow, to ja mam takie duże oczy !?" :)
/5 lat temu
kolorówka w pormocji w kosmetis .pl plus prezent
POKAŻ KOMENTARZE (3)