POLECAMY

Jak jedzenie wpływa na cerę?

Jeśli zauważyłaś, że Twoja cera nie wygląda ostatnio najlepiej, pojawiły się na niej przebarwienia albo krostki, skóra straciła piękny kolor i elastyczność, powinnaś zainwestować nie tylko w kremy ale również w odpowiednią dietę.
Jak jedzenie wpływa na cerę?

Wizyta u dermatologa to podstawa

Jeśli nasze ciało nieustannie pokrywają zmiany skórne, wizyta u dermatologa będzie nieodzowna. Leczenie to podstawa, ale dieta powinna być uzupełnieniem naszych starań o promienną prezencję.

U jak urozmaicona dieta

Wiele z nas jada monotonnie – przyzwyczajamy się do pewnej grupy produktów (zazwyczaj bardziej smacznych, aniżeli zdrowych) i wykluczamy inne, które mogą wnieść do naszego organizmu wiele cennych składników odżywczych. Najlepiej zapoznać się z Piramidą Zdrowego Żywienia IŻŻ (dostępna w Internecie w wersji dla osób dorosłych jak i dzieci, i młodzieży w wieku szkolnym) i zjadać produkty z różnych grup produktów spożywczych.

Czytaj więcej na serwisie Zdrowe żywienie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
moim zdaniem warto do jadłospisu dodać zieloną i czerwona herbatę, ze względu na działanie, dobroczynnie na organizm w ogóle działa zielona herbata z algami Irving Tea SPA sea detox