POLECAMY

Jak działa peeling

Co tak naprawdę daje nam peeling i dlaczego warto robić go regularnie - odpowiada kosmetyczka.
Jak działa peeling

Kosmetyczka powiedziała, że powinnam regularnie robić peeling twarzy. Czy rzeczywiście ten zabieg jest tak ważny?
Anna J. z Chodzieży


Oczywiście. Naskórek, czyli wierzchnia warstwa skóry, ciągle się odnawia.
Nowe komórki przesuwają się ku powierzchni i zastępują stare, które rogowacieją i obumierają. Młoda, zdrowa skóra regeneruje się zazwyczaj w 28-dniowych cyklach.

Im więcej mamy lat, tym odnowa skóry przebiega wolniej
(po 30. roku życia może trwać nawet 40 dni). Martwe komórki nawarstwiają się, twarz staje się szorstka, zmarszczki są bardziej widoczne. Wtedy nawet najlepszy krem nie ma szans zadziałać.

Złuszczając skórę, dokładnie ją Pani oczyści i zdopinguje do szybszej regeneracji. Stanie się jędrniejsza i zyska ładniejszy koloryt.

konsultacja kosmetyczka Katarzyna Piórkowska, konsultantka Dermiki

Który peeling jest najlepszy? Pytaj i radź na www.uroda.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/5 lat temu
To prawda jednak najlepszym rozwiązaniem bedzie odpowiedni zabieg ale dokładnie tak jak piszą dziewczyny w profesjonalnym salonie.
/5 lat temu
Polecam Wam zabieh Green peel, którym można między innymi wykonać w cec-efekt. Tutaj na pewno nie ma tez porównania z tradycjnym zabiegiem jakim jest peeling. Tu efekty sa o wiele lepsze.
/5 lat temu
Samemu mozna sobie zrobic krzywde. Jesli juz zdecydować sie na zabieg to jednak w profesjonalnym salonie. Ja polecam Elite na Pereca w Warszawie. Tutaj przynajmniej bedziemy miały pewnosc ze jest to zabieg wykonany profesjonalnie.
POKAŻ KOMENTARZE (2)