POLECAMY

Jak latem dodać skórze blasku

Latem cera często jest przesuszona i traci blask. Jak temu zapobiec? Przekonaj się!
Jak latem dodać skórze blasku fot. Panthermedia
Podczas upałów skóra wysusza się nie tylko pod wpływem gorącego powietrza, ale też przez działanie klimatyzacji. Łatwiej wtedy ulega podrażnieniom, łuszczy się, traci blask i staje się szara.

Taki koloryt często jest też wynikiem niedoboru tlenu (powodem bywa zanieczyszczone miejskie powietrze i nieprawidłowa pielęgnacja). Aby temu zapobiec, warto systematycznie złuszczać skórę i pobudzać ją do regeneracji.
  • Regularnie korzystaj z zabiegów kosmetycznych. Są ważne dla utrzymania skóry w dobrej kondycji, zwłaszcza że latem nie możesz korzystać z peelingów medycznych i zabiegów laserowych.
  • Wśród tych dodających skórze blasku szczególnie polecam zabiegi bazujące na składnikach takich jak kwasy AHA, kwas laktobionowy, glukonolakton. Są szczególnie wskazane dla kobiet o skórze zbyt wcześnie starzejącej się, z plamami pigmentacyjnymi i o nieładnym kolorycie. Dzięki indywidualnemu doborowi preparatów z linii Primaluce marki Bioline można osiągnąć efekt jednolitej i rozświetlonej cery bez skutków ubocznych.
  • Dla utrzymania rezultatów uzyskanych w salonie warto codziennie stosować polecane przez kosmetyczkę produkty do pielęgnacji domowej.
Radziła Agnieszka Bieńkowska, kosmetolog z firmy Kosmoprof.SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
Tym sprawdzonym gabinetem jest ELMED Ul.Haffnera 6 SOPOT.
/6 lat temu
Bardzo bogatą ofertę w różnego rodzaju zabiegi,które można wykonywac latem mają gabinety medycyny estetycznej,ja korzystałam z zabiegu na falach radiowych,który świetnie regeneruje skórę,polecam sprawdzony gabinet,który posiada nowoczesny sprzęt i wykwalifikowanych lekarzy.Pozdrawiam