POLECAMY

Jak dobrze wyglądać rano

Co zrobić, aby bez pomocy profesjonalistów po upojnej nocy we dwoje nadal wyglądać sexy? Sprawdź!
Jak dobrze wyglądać rano

Gwiazdy w filmach zawsze wyglądają super! Niezależnie od tego, w jakich scenach grają: łóżkowych, domowych czy przygodowych.

Oczywiście stoi za tym sztab profesjonalistów: styliści, makijażyści i fryzjerzy, którzy na krok nie odchodzą od bohaterki, pilnując, aby nawet w scenie miłosnego uniesienia każdy kosmyk włosów był dokładnie tam, gdzie chce tego reżyser. A szminka po namiętnym pocałunku wyglądała jak świeżo nałożona.


Co ty możesz zrobić, by rano, po nocy spędzonej z ukochanym, wyglądać pięknie?

- Na pewno nie śpij w full make-upie.
Rano będziesz przypominać bohaterkę horrorów, a nie kokietkę. Zawsze trzymaj pod ręką bezbarwny błyszczyk (możesz użyć go nawet po ciemku).


- Wieczorem nie zmywaj jednak zbyt dokładnie mascary. Roztarte wokół oczu smugi wyglądają sexy – radzi Charlotte Tilbury, makijażystka Lancome.


- Użyj kremu z dodatkiem samoopalacza – np. Olay ma specjalny na noc. Rano będziesz miała lekko opaloną cerę i zdrowy połysk.


- Pod krem na noc nałóż serum lub nawet bazę pod podkład, np. rozświetlającą, gdy twoja cera jest szara i zmęczona.


- Śpij na jedwabnej poduszce. Jej dotyk jest bardzo zmysłowy, a ryzyko pojawienia się odgnieceń na skórze – mniejsze.


- Z długich włosów zrób warkocz – rano, po rozpuszczeniu, będą falować. Przy krótkich włosach użyj np. wygładzającej odżywki na noc L'Oréal Professionnel – rano wystarczy je uczesać.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/10 lat temu
mój chłopak umarłby chyba ze śmiechu gdyby przyłapał mnie na używaniu błyszczyka w środku nocy :D on śmiałby się do granic możliwości już na sam widok mnie z przyszykowanym błyszczykiem koło łóżka :D no ale dla chcącego nic trudnego. Kobiety są zawsze piękne ;))
/10 lat temu
Jak jesteście brzydkie, to obużacie się na piękny wygląd. Jak się jest pięknym to zawsze się będzie. A wy dajki do pracy, nauki a nie do dawania d***y!!!!!!!
/10 lat temu
Autorka chyba zapomniała, że to miała być upojna noc, a nie nic w salonie kosmetycznym ;)
POKAŻ KOMENTARZE (2)