POLECAMY

Jak dbać o rzęsy?

Każda kobieta wie jak ważna jest codzienna, systematyczna pielęgnacja. Nauczyłyśmy się tego, że warto dbać o siebie kompleksowo, lecz czy pamiętamy o naszych rzęsach? Czyż nie zasługują one na równie dużą atencję?
Jak dbać o rzęsy?

Czas na rzęsy

Nie zdajemy sobie sprawy, że tusze, eyelinery, cienie, a nawet demakijaż to czynniki, które negatywnie wpływają na jakość oraz kondycję naszych rzęs. Codziennie fundując im porcję chemikaliów, skutecznie je osłabiamy, a docelowo narażamy na przedwczesne wypadanie. Powszechnie wiadomo, że oczy są zwierciadłem naszej wewnętrznej oraz zewnętrznej formy, mówią wiele o nas samych: stanie naszego zdrowia, wieku, zmęczeniu, przepracowaniu lub niewyspaniu. Zdrowe, mocne i długie rzęsy odmładzają spojrzenie, dodają naturalnego uroku, seksapilu, twarz staje się promienna, wypoczęta i pełna blasku.

To nie czary, to technologia

Marzysz o znacznie dłuższych, grubszych i mocniejszych rzęsach? Wypróbuj odzywkę do rzęs. System odżywczy jest doskonałą alternatywą dla osób mających słabe i cienkie rzęsy, ceniących sobie naturalność lub będących po chemioterapii.

Zobacz także: Jaki jest sekret tuszów do rzęs?

Badania kliniczne przeprowadzone przez doświadczonych naukowców dowiodły, że przełomowa formuła zawarta w większości odżywek, zapewnia znaczną poprawę kondycji naturalnych rzęs. Dzięki między innymi: argininie ‐ esencji podstawowych aminokwasów niezbędnych do wzrostu rzęs oraz biotynie - naturalnej witaminie B koniecznej do wzrostu rzęs i zmniejszającej częstotliwość ich wypadania, 24-godzinny system odżywczy dostarcza najmocniejsze i najsilniejsze składniki na poziomie komórkowym. Aby uzyskać pożądane efekty wystarczy niewielka ilość produktu zaaplikowana raz lub dwa razy dziennie, a zauważalne rezultaty pojawiają się w ciągu 3-8 tygodni.

Zobacz także: Jaka jest różnica między sztucznymi rzęsami a kępkami rzęs?

Paulina Kraklio
LASHFOOD by amore&amore

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
Kazda ze sztucznej rzesy jest doklejona do Twojej, wiec jak Twoje rzesy wypadaja, to razem ze sztuczna. Żywotność rzesy to 1 mc, tak średnio bo to wszystko oczywiście jest indywidualną sprawą. Ja uzupełniam raz na 4 tygodnie.
/6 lat temu
Jeśli chodzi już o rzęsy przedłużone, to tutaj na stronie profesjonalnej stylistki rzęs możecie znalezć odpowiedz na temat tego jak właśnie dbać o swoje rzęsy www.przedluzanierzes-warszawa.pl/