Idzie wiosna

Nadejście nowego sezonu sprawia, że wiele z nas ma ochotę na zmiany w swoim życiu. Dużo rzeczy może nas odmienić i poprawić nam nastrój: klasycznym przykładem jest nowa fryzura i nowy kolor włosów.
/ 09.03.2008 23:48
Nadejście nowego sezonu sprawia, że wiele z nas ma ochotę na zmiany w swoim życiu. Dużo rzeczy może nas odmienić i poprawić nam nastrój: klasycznym przykładem jest nowa fryzura i nowy kolor włosów.

Udana metamorfoza może sprawić, że wzrośnie nam samoocena, pewność siebie, przybędzie pomysłów na nowe wykreowanie wizerunku. A miłym tego dopełnieniem są komplementy od znajomych, którzy na pewno jeszcze długo nie będą mogli się nadziwić, jak wspaniale zostałyśmy odmienione. Modne fryzury na wiosnę 2008 to głównie krótkie, asymetryczne cięcia typu bob, ewentualnie naturalne fale i kolory takie jak delikatne brązy lub złociste odcienie blondu.Idzie wiosna

Dla tych z nas, które nie czują potrzeby dokonania rewolucji na głowie, sposobem na odczucie wiosennej odnowy mogą być udane zakupy. Nowa torebka, nowe buty i lekkie ubrania z wiosennych kolekcji mogą przynieść naprawdę wiele radości. Po tylu miesiącach noszenia grubych swetrów, ciężkich kozaków, czapek i szalików, miłą perspektywą jest zakup czegoś zwiewnego i w soczystym kolorze lub torebki, do której nie będzie potrzeby upychania parasolki i rękawiczek.

Wiele możliwości otwiera przed nami także znalezienie sobie nowego hobby. Nauka języka obcego kraju, do którego chcemy się wybrać na urlop, jest dobrym połączeniem miłego z pożytecznym. Nauka języków obcych bardzo rozwija i ćwiczy pamięć, a już za kilka miesięcy można będzie sprawdzić się w praktyce, a może nawet uniknąć niektórych pułapek, jakie nieznajomość miejscowego języka może przysporzyć turystom w niektórych państwach. Równie praktycznym hobby może być uprawianie nowego sportu. Bardzo popularne są ostatnio ćwiczenia połączone z tańcem brzucha lub tez stripteese aerobic, którego mistrzynią jest Carmen Electra. Regularne ćwiczenia nie tylko pozwolą polepszyć sylwetkę przed urlopem, ale także nadadzą naszym ruchom więcej powabu i sex appealu, który można dowolnie wykorzystywać przez cały rok.

Mało wysiłku a dużo efektów przynieść mogą też drobne codzienne sprawy: pieczołowite dbanie o ciało, rozpieszczanie się pachnącymi kremami, balsamami brązującymi, malowanie paznokci lakierami w tęczowych kolorach, czytanie dobrych książek, gotowanie potraw z sezonowych warzyw, przygotowywanie deserów z pysznych owoców, długie spacery w słoneczny dzień, przytulanie się do swoich psów i kotów, śpiewanie pod prysznicem i głośne śmianie się z dobrych komedii pozwolą naładować nam wyczerpane zimą akumulatory i znowu rozbłysnąć na wiosnę.

Natalia Puchała
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)