POLECAMY

WOW! Polska dziennikarka twarzą światowej marki kosmetycznej

Będziecie zaskoczone...
WOW! Polska dziennikarka twarzą światowej marki kosmetycznej fot. materiały prasowe Loreal Paris

Grażyna Torbicka została pierwszą polską ambasadorką marki Loreal Paris. Dziennikarka, prezenterka i popularyzatorka ambitnego kina doskonale uosabia wartości wyznawane przez markę - inspiruje kobiety swoją charyzmą, talentem i pasją.


Z ogromną przyjemnością witamy tak wspaniałą osobowość w rodzinie Loreal Paris. Grażyna Torbicka uosabia cechy, które Polki cenią najbardziej – jest piękną kobietą z ogromną klasą, której profesjonalizm i zawodowe zaangażowanie możemy podziwiać od lat.  Ogromnie cieszę się, że tak pełna pasji, wiedzy i charyzmatyczna Polka dołącza do grona Ambasadorek Loreal Paris.

– mówi Aneta Osęka, Dyrektor Marketingu Loreal Paris.

To dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt, że mogę znaleźć się wśród niezwykłych kobiet, które reprezentują wartości LorealParis. Są wśród nich kobiety, które podziwiam za ogromny talent, ale również za emanowanie pięknem. Biorąc wielokrotnie udział w Festiwalu Filmowym w Cannes, zawsze zachwycałam się Ambasadorkami Loreal Paris na czerwonym dywanie. Cieszę się, że będę mogła przekazywać wartości i wizję, które są mi wyjątkowo bliskie.

– mówi Grażyna Torbicka.

Grażyna Torbicka jest osobowością telewizyjną i wielokrotną laureatką najbardziej prestiżowych nagród, m.in. Wiktorów i Telekamer oraz autorką cyklu "Kocham Kino" w Telewizji Polskiej. Od 2007 r. jest związana z Festiwalem Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, pełniąc funkcję Dyrektor Artystycznej. Grażyna Torbicka dołączyła do grona Ambasadorek i Ambasadorów Loreal Paris, takich jak Julianne Moore, Andie McDowell, Jane Fonda, Susan Sarandon, Jennifer Lopez czy Hugh Laurie.

Więcej kosmetycznych hitów:

20 najbardziej znanych kosmetyków na świecieKosmetyki, na które wydałybyśmy oszczędnościKosmetyki, które darzymy sentymentem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)