POLECAMY

Tego lata rozświetlaj tylko tę część twarzy!

Będziesz wyglądać zniewalająco!
Tego lata rozświetlaj tylko tę część twarzy! fot. FREE

O rozświetlaczach napisałyśmy już chyba wszystko co można o nich napisać. Naszym zdaniem to kosmetyk, który absolutnie musi znaleźć się w pierwszej piątce kosmetyków do makijażu. Tak naprawdę nie wyobrażamy sobie codziennego looku bez chociażby odrobiny rozświetlacza.

Do tej pory nakładałyśmy go na policzki, nos, nad łuk kupidyna, pod łuk brwiowy i ewentualnie czoło i brodę. Wszystko służyło temu, żeby twarz nabrała wyrazistości i aby podkreślić rysy. W bardzo modnym obecnie konturowaniu, rozświetlacz gra pierwsze skrzypce. Niestety, aby używać wszelkich rozświetlających kosmetyków, musimy mieć idealną, albo chociaż prawie idealną cerę.

 

✨ GLOW TO THE WORLD ✨ 2⃣0⃣% Off on entire purchase. Click the link on bio 🍒

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika GLOSSY GLOSSIER ✌💎 (@glossyglossier)

Na szczęście trendy są dla nas łaskawe i nawet te z was, które mają drobne niedoskonałości na buzi, mogą używać rozświetlacza. Jak? Wystarczy nałożyć go tuż na bronzerem i półkolistym ruchem "wyciągnąć" aż do łuku brwiowego. Tworzymy wtedy coś w rodzaju litery "C". To najważniejszy trend w makijażu na lato!

Rozświetlacze bardzo lubią się z matowymi cieniami i błyszczykami w słodkich, pastelowych kolorach. Warto pozwolić im odgrywać główną rolę w makijażu, unikniemy wtedy efektu przeładowania i "przedobrzenia", a to przy połyskujących kosmetykach bardzo częsty błąd.

 

☺️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @jess.ra

 

#nofilterjustglossier it's way too hot in berlin rn to be wearing makeup I just have the glossier #haloscope highlighter on 💦💦

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika berlin baby (@brendahashtag)


Więcej naszych trików i porad:

Jak zwiększyć objętość włosów?Maska do paznokci - hit czy kit?Znamy następcę olejku kokosowego!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 lata temu
Odwieczny mój dylemat: nie powinno być napisane TĄ twarz, no bo przecież twarz jest rodzaju żeńskiego czyli TA twarz, a nie TE twarz???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
/2 lata temu
Taaaa w teorii to wszystko brzmi ładnie i kolorowo,a praktyka nie jest już taka piękna. Ja uważam, że latem trzeba stawiać na naturalność. W ostanie wakacje od kosmetyków wyskoczył mi straszny trądzik i gdyby nie Iqface to pewnie dalej bym chodziła z twarzą jak kratery na księżycu.