POLECAMY

Stań się piękna w 10 minut

Ciągły brak czasu wcale nie usprawiedliwia braku makijażu. Aby świetnie wyglądać, wystarczy dosłownie kilka minut. Pomogą Ci te triki.
Stań się piękna w 10 minut fot. FREE
Taki ekspresowy makijaż nie zajmie Ci więcej niż 10 minut, a sprawi, że będziesz wyglądać fantastycznie. Sprawdź, z których kosmetyków lepiej zrezygnować, a po które warto sięgnąć, aby wyglądać fantastycznie w krótkim czasie.

Ekspresowy makijaż krok po kroku:

  1. Jeśli skóra jest dobrze nawilżona, możesz przystąpić do nakładania podkładu. Ogranicz się do miejsc, które wymagają niewielkiej korekty. Nie ma sensu malować całej twarzy, jeśli masz ładną karnację. Możesz zrezygnować z podkładu na rzecz lekkiego pudru lub kremu tonującego, który dodatkowo zastąpi krem na dzień. Dobrze sprawdzają się też kompakty, które stosuje się zarówno na mokro, jak i na sucho jako puder.
  2. Zamiast klasycznego różu nałóż puder brązujący, najwięcej na kości policzkowe, a resztę równomiernie, ale leciutko, nanieś na resztę twarzy. To kosmetyk wielozadaniowy: podkreśli policzki, ożywi koloryt cery oraz zapobiegnie świeceniu się skóry w problematycznych miejscach.
  3. Solidnie wytuszowane rzęsy (minimum dwa razy) podkreślą spojrzenie i otworzą oko. Nie musisz dodatkowo używać cieni, bo wyraziste rzęsy wystarczą za cały naturalny makijaż. Wybieraj maskary wielofunkcyjne: jednocześnie podkręcające i wydłużające rzęsy, a zobaczysz, że używanie zalotki stanie się zbędne.
  4. Usta wydadzą się pełniejsze i bardziej apetyczne, jeśli podkreślisz je błyszczykiem.
Tagi: makijaż
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
niestety niczego odkrywczego tu nie znalazłam