POLECAMY

Dodaj skórze blasku

Zimą twoja skóra może być zmęczona i niedotleniona. Na szczęście prostymi zabiegami uda się jej szybko przywrócić blask.
Dodaj skórze blasku fot. FREE

Zrób peeling
Ten zabieg ściera martwy naskórek i pobudza skórę do regeneracji, pomaga ją oczyścić, wyrównuje koloryt. Jeśli nie masz większych problemów z cerą, wybierz peeling mechaniczny (z drobinkami przeznaczonymi do masażu). Jeżeli masz wypryski lub wrażliwą cerę, zdecyduj się na peeling enzymatyczny, który rozpuszcza martwy naskórek bez konieczności tarcia.

Sięgnij po odpowiedni krem
Szukaj w nim witaminy C, która regeneruje uszkodzenia skóry. Taki kosmetyk przywróci twojej cerze zdrowy koloryt, rozświetli ją i spłyci zmarszczki. Inne odnawiające skórę składniki preparatów to: retinol, kwasy owocowe AHA, kwas glikolowy.

Nałóż bazę pod podkład
To kosmetyk, który dodaje skórze blasku, sprawia, że staje się gładka i miękka. Najpierw wklep krem pielęgnacyjny, potem nałóż bazę (np. Oligo 25, Vichy, 15 zł, Rozświetlająca baza pod podkład, Avon, 27,90 zł), a na końcu podkład.

Użyj rozświetlacza
Kosmetyki rozświetlające mają w składzie drobinki odbijające światło. Potrafią przywrócić świeżość zmęczonej twarzy. Są dostępne
w postaci kremu, pudru lub podkładu. Rozświetlacz można nanieść na kościach policzkowych, powiekach. Te o kremowej konsystencji nakładaj opuszkami palców, pozostałe – pędzlem.

Który rozświetlacz jest najlepszy? Zapytaj na www.uroda.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 lat temu
Zimą moja cera robi się szara, wtedy sięgam po enzymatyczny peeling do twarzy Flosleku do cery z problemami naczynkowymi, potem robię maseczke z jogurtu z rozgniecionymi gotowanymi ziemniakami i jajkiem a makijaż wykańczam rozświetlającymi kulkami Gosh .