Dobry zmywacz do paznokci

Jaki powinien być dobry zmywacz? Dziś dobry zmywacz do paznokci nie tylko usuwa lakier z płytki, ale także wzmacnia i pielęgnuje paznokcie. Czy twój zmywacz do paznokci jest odpowiedni? Sprawdź, co zmywacz powinien mieć w swoim składzie.
/ 29.08.2012 15:44

Nawilżający, perfumowany, wybielający - to tylko niektóre rodzaje najnowszych zmywaczy do paznokci. Tak, ten podstawowy, a zarazem niezbędny w każdym manicure kosmetyk, może pełnić wiele dodatkowych funkcji i sprawić, że nasze paznokcie będą zdrowe i piękne.

Zobacz też: 11 tuszów do rzęs - test

Owocowa nutka

Zapach acetonu nie musi już kojarzyć się ze zmywaniem lakieru z paznokci. Obecnie, większość zmywaczy nie zawiera już tego drażniącego składnika, a ich zapach jest całkiem przyjemny. Jabłko, truskawka, melon, tropikalny - tak pachnące zmywacze nastrajają do równie apetycznych odcieni lakierów do paznokci, a ich używanie z pewnością poprawia nam humor.

Zobacz też: Perfekcyjny podkład - 10 praktycznych rad

Kolorowe paznokcie

Balsamiczne nawilżenie

Po zmyciu lakieru skórki wokół paznokci są często przesuszone i nieprzyjemne w dotyku. By uniknąć tego efektu, warto stosować zmywacze, które w swym składzie posiadają glicerynę, witaminę E i inne składniki nawilżające. Po zastosowaniu takiego produktu, paznokcie są odżywione i doskonale przygotowane do malowania.

Zobacz też: Sztuczne rzęsy - nowe metody doklejania

Naturalny blask

Zmywacz może mieć również funkcje wybielające.  Dzięki specjalnej formule, taki produkt usuwa wszystkie rodzaje lakierów i wybiela płytkę paznokcia przywracając jej naturalny połysk. Produkt szczególnie sprawdzi się przy pożółkłych paznokciach, o nierównym kolorycie, które wymagają szczególnej pielęgnacji. Profesjonalna pompka pozwala na wygodne i ekonomiczne dozowanie zmywacza, którego pojemność wystarczy na bardzo długo.

Zmywacze do paznokci

1) Paris - zmywacz do paznokci z pompką Golden Rose, 8.90 zł/100 ml 2) Wybielający zmywacz do paznokci Golden Rose, 19.50 zł/200 ml 3) Paris zmywacz do paznokci perfumowany Golden Rose, 6.10 zł/100 ml 4) Dwufazowy zmywacz do paznokci Make Up, ok. 11.90 zł 5) Dwufazowy zmywacz do paznokci Microcell, 39 zł

Zmywacze w płatkach - na podróż i nie tylko

Nowością na rynku są zmywacze w płatkach. W niewielkich pojemniczkach znajduje się ok. 30 płatków nasączonych zmywaczem. To dobre rozwiązanie dla zabieganych i idealny produkt do zabrania ze sobą w podróż. Stosując zmywacz unikniemy rozlania się płynu i nie musimy już się martwić o ilość mililitrów podczas odprawy lotniczej. Dodatkowym jego atutem jest niezwykła trwałość. Płatki nie wysychają i będą nam służyć przez wiele miesięcy.

Zobacz też: Jak wybrać odpowiednią maskarę?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/09.01.2013 15:40
ja kupuję ten duży z avonu i polecam
/09.01.2013 14:42
Ja kupuję dosyć tani zmywacz do paznokci, ale jednocześnie naprawdę dobry. Chodzi o zmywacz New Nails. Kojarzycie? 100 ml wychodzi mnie 4 zł, nie mam problemów z paznokciami, wszystko ładnie schodzi. Akurat na kiepskie zmywacze trzeba szczególnie uważać.