Ładna kobieta fot. ImaxTree/ AgencjaFree

„Dipped brows” to najmodniejszy trend w stylizacji brwi. Zdecydujesz się?

Spodoba się wszystkim kobietom, które lubią eksperymentować z makijażem.
Karolina Kalinowska / 16.04.2018 16:57
Ładna kobieta fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Jeszcze kilka lat temu nikt nie przywiązywał wagi do wyglądu i stylizacji brwi, a kosmetyki przeznaczone do ich makijażu były uznawane za fanaberię i niepotrzebny wydatek. Obecnie to bardzo szybko rozwijająca się sekcja produktów kolorowych, a trendy w stylizacji brwi są tak samo ważne, jak modny makijaż oczu czy twarzy.

„Dipped brows” - nowy trend w stylizacji brwi

Chyba się z nami zgodzisz, że brwi to bardzo ważny element twarzy, który pozwala ją zdefiniować i odczytać emocje. Być może dlatego współczesne kobiety bardzo uważnie śledzą nowinki dotyczące ich stylizacji.

Myślałyśmy, że już nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Przecież były już brwi zdobione cekinami, piórami i nawet falowane, ale takiej propozycji sobie nie przypominamy!


fot: screen Instagram @benitobrowbar i @amenbrows

„Dipped brows” to kolorowy makijaż brwi, który spodoba się odważnym kobietom lubiącym eksperymentować ze swoim wyglądem. Kolor zazwyczaj jest nakładany na włoski (do połowy łuku brwiowego), ale w przypadku osób, które nie mogą się pochwalić bujnymi brwiami również na skórę.

Jak wykonać taki makijaż? Najlepiej użyć do tego cienia do powiek w kremie lub pigmentu wymieszanego z duralinem (płynem, który pozwala zamienić sypki cień do powiek w kremowy, jest dostępny m.in. w ofercie marki Inglot). Kosmetyk najwygodniej będzie aplikować ukośnym i cienkim pędzelkiem do kresek.

Jaki kolor wybrać? Zdecyduj się na taki, który najbardziej do ciebie pasuje. Jeżeli chcesz się wyróżnić, to wybierz różowy lub zielony, Gdy nie masz ochoty na kolorystyczne szaleństwa, to z pewnością dasz się namówić na granat lub brąz.

Więcej o makijażu na 2018 rok:
Kultowe szminki Golden Rose mają godnego następcę. Te pomadki w płynie będą hitem!
11 makijażowych hitów z wiosennych kolekcji. Pokochasz je od pierwszego użycia!